Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hét, zárt méhszáj, I....

39. hét, zárt méhszáj, I. fokban érett lepény és jól vagyok! Azért jöhet még időben a bébi? Vagy túlhordom?

Figyelt kérdés
Hasonló paraméterekkel Ti mikor szültétek meg a picit?
2009. júl. 23. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ketten várjuk a kérdést!Én 38 hetes vagyok,és ugyanígy,ráadásul még csak most fordult be.
2009. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az én babóm már a 31. hét óta fejjel lefelé van :)

Ma azt mondta a dokim, hogy azért még szülhetek időben, csak kíváncsi lennék, hogy akik már túl vannak rajta és hasonló paraméterekkel rendelkeztek, azoknál mikor jött a baba. Nagyon nem szeretném túlhordani, már szenvedek a nagy pocival, pláne ebben a nagy melegben és persze már várja a kis szobácskája is..:)

2009. júl. 23. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 39.ik héten szültem egy ujjnyi voltam.megrepedt a burok,és oxitocint kaptam du3kor fél kilenre megvolt a babó.
2009. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul az NST sem mutat semmit, minden OK!

Mikor lesz ebből bébi? :(

2009. júl. 27. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt szülésinditás lett belőle a 40. héten és a végén császároztak. NST se mutatott semmi lényegeset, fájások sem volt még az oxitocintól sem,és a méhszájam is zárt volt, még az oxitocintól is.
2009. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
uhh...szép kilátások..:(
2009. júl. 27. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Anno nekem a külső megnyílt 35 hetesen.A belső totál zárt volt.Szintén 1-es lepény. Utolsó héten 2 naponta NST,mert nagyon keményedtem. Pénteki napon szintén NST,Olyan jól voltam mint terhességem alatt soha,NST totál lapos.Dokim visszarendelt vasárnapra,DE kicsifiam szombat hajnalba jelzett,elfolyt a magzatvíz.Pont Valentin-napon.
2009. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

39+1. hetesen voltam dokinál, zárt méhszáj, semmi fájás, azt mondta, még egy hét legalább, mire szülök, de inkább több. Rá 2 napra jöttek a fájások, mentünk szülni, 2 óra alatt meglett a kislányom :) Ennyit az orvosi jóslásokról :) Nem éreztem semmit még az előző napon sem, teljesen jól voltam, mindent csináltam, jöttem-mentem, csak volt egy nagy pockom :) Ja le se volt szállva a hasam!

Szóval ne izgulj, lehet, hogy 5 perc múlva jönnek a fájások!!! Könnyű szülést kívánok neked!!

2009. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Adri baba ***** válasza:

39.héten voltam dokinál teljesen zárt volt a méhszáj,másnap nst...semmit nem mutatott a gép...

3.nap megszültem 2 óra alatt!!

2009. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Végig teljesen zárt voltam,minden jel arra utalt,hogy késni fog a lányom,és 39+5 naposan elkezdett olyan érzésen lenni hogy ez az én napom.Pakoltam,vasaltam(semmi fájásom nem volt akkor se),de annyira éreztem(női megérzés lehetett),hogy aludni sem aludtam semmit,csak rejtvényt fejtettem,mikor eleludt a párom(meg már nem is tudtam akkora hassal amugy se nagyon aludni).Csak annyi volt az egész,hogy fél percenként jártam pisilni,volt hogy kimentem,de nem mentem vissza,mert mire felálltam,ülhettem vissza.Éjjel 1-kor pedig elment a nyákdugó.Bementünk a kórházba,otthon tettem be tisztaságit,de átázott.Szivárgott a vizem.A doki megvizsgált,azt mondta,teljesen zárt vagyok,menjek haza,mert csak másfél hét mulva szülök kb.ilyen paraméterekkel.Mondtam neki szivárog a magzatvizem,erre azt mondta,biztos becsurgattam,de ilyenkor előfordul.Mondtam,hogy nem mert folyamatosan szivárog.Azt mondta ne dramatizáljak,menjek haza.Mire hazaértem elkezdett fájni a derekam,és teljesen szabályosan három percenkén rámjöttek a fájások.Reggel 6kor visszavitt párom a kórházba(szerencsére más doki volt),megvizsgált,és három centire ki voltam tágolva,és vizsgálat közben pedig elfolyt a magzatvizem teljesen.Rá két és fél órájára meglett az életem.Ugyhogy ne aggódj,lehet már holnap szülsz.Ki tudja.Amikor készen áll,jönni fog.Ja,nekem amugy már a 32.héten befordult a szülőcsatornába a buksija.Legalább olyan könnyű,és csodás szülést,mint amilyen az enyém volt!És boldog babázást!Üdv:Egy 10 és fél hónapos angyal anyukája
2009. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!