Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első szülésénél a...

Aki az első szülésénél a vajúdás alatt többször hányt, az a második szülésénél is hányt?

Figyelt kérdés
A tágulási szakasz végén egy órán belül többször hánytam, ami nagyon kimerítő volt, és nem igazán tudtam koncentrálni a fájásokra se, totál kikészültem tőle. Más is volt így?
2015. febr. 28. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél vajúdás elején hánytam,amikor kezdődtek az 5 perces erősebb fájások,de a második olyan gyorsan lezajlódott,kinyiltam mire kezdett volna az az erősségű fájás,nem is volt rá időm hányni.De lehet az is közre játszhatott,hogy az elsőnél pont evés után folyt el a magzatvíz,a másodiknál meg sokkal korábban ettem és nem is lett volna mit hánynom.
2015. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél igen, másodiknál nem.
2015. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hánytam az első szülésemnél és most a második terhességem alatt vesegörcsnél is. Nálam a fájdalom váltja ki, szóval fel vagyok rá készülve hogy most is hányni fogok.
2015. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem tudtam hogy ilyen előfordulhat, se az orvosom, se védőnő nem mondta hogy ilyen van, plusz egy barátnőmnél se fordult elő aki már szült. Az orvosom viszont szülés közben örült neki, mert azt mondta hogy ez a nagyon erős méhösszehúzódások miatt van. Mondjuk nem is volt hosszú, kb. 5 óra mindennel együtt.
2015. febr. 28. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél hánytam, a másik kettőnél nem. A harmadik szülésem után kb fél órával lett hányingerem, de szerencsére végül nem lett belőle taccs. :)
2015. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!