Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hónapos kortól van...

Minay kérdése:

Hány hónapos kortól van terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. egészen szülésig nem volt egy darab se, majd szülés után jöttek ki.
2015. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csúnyák lesznek? Számít ha olyan krémet használok ami kifejezetten csikókra jó?
2015. márc. 3. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
150 cm magasan 47-ről 56-ra híztam és nem volt egyetlen terhességi csíkom sem. 3,85-ös babát szültem.
2015. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Wiky93 ***** válasza:
Nekem kb a az utolsó hónap közepe/vége fele repedt meg a bőröm a pocimon :( azelőtt meg semmi, úgy örültem..akkor nőtt még elég sokat a poci) és kentem minden nap erre a célra való krémet..fölösleges..ezek inkább gének! A köldököm alatti részen van néhány csík, sajnos csúnya de ettől 100szor dúrvábbakat láttam.. Máshol nincs striám :)
2015. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhességem alatt nem volt!Szülés után vettem észre,hogy van 1-2 pici csíkom..
2015. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a csípőm körül, meg a combomon van egy-kettő, most még csúnyácskák, de ha jól tudom majd fakul. De sztem is felesleges a kence, ez színtiszta genetika, aki hajlamos rá, annak kijön, aki nem annak nem. (Első voltam.)
2015. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam csak a 34. hét körül mentek szét a szövetek, de egyre durvább lett sajnos, a 36. héttől borogatni kellett a hasam és ha ültem, akkor alátartani törölközővel/pulcsival, ami épp kéznél volt (dolgoztam) és a 37. héttől már szteroidos krémmel kellett kennem, mert annyira begyulladt pár stria Ujjnyi vastagok voltak és ami régebbi volt, annak vékonyan varasodott a teteje is. Hozzá sem lehetett érni. Szerencsére a 38. héten szültem, 1 hónap alatt múlt el. Szülés után 1 évvel alig látszik, de azért látszik.
2015. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Genetikai adottság a bőr rugalmassága, ezért nem mindenki lesz "csíkos". Nekem nem lett egy sem. (10 kilót híztam a terhesség alatt, ráadásul harmincon felül szültem jóval).
2015. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a 34. héten fedeztem fel az elsőt, ekkorra már iszonyat nagy pocakom volt. Kentem is előtte szorgalmasan Dm-es Alverde kismama krémmel meg babaolajjal, szerintem ez segített, hogy ne durvuljon el a helyzet hamarabb. De mivel kisfiam 4120 grammal született, elkerülhetetlen volt az a néhány csíkocska. Egyébként holnap lesz 4 hete, hogy szültem és már sokat halványodtak. Ne félj ettől, inkább légy büszke rá, hogy ilyen módon "bélyegzett meg" a babád! ;)
2015. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos genetika. a 4000es motherlove olaj,meg a 800féle krém se előzte meg.
2015. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!