Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt hány...

A terhességi teszt hány hetes/hónapos terhességet mutat ki?

Figyelt kérdés
Bnőmnek már másfél hetet késik. tudjuk hogy ez még belefér, de attól még megvagyunk ijjedve emrt semmi tünete hogy jönne!!

2012. nov. 5. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Már mutatja.

Az aktus után 10-12. napon mutat a teszt, ha van valami.

2012. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És mennyi az esélye hogy pontosat mutat. mármint hogy még ilyen kis idő után is 100%??
2012. nov. 5. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Másfél hetes késés már nem kis idő.

A biztonság okáért csináljon még egy tesztet, ha az is negatív, megnyugodhattok.

De ha fájdalmai vannak, mindenképp forduljon orvoshoz.

2012. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az petesejt és a hímivarsejt találkozása után együtt vándorolnak le a méhbe, kialakul az embrió, ami beágyazódik a méhfalba, ennek az idő tartama 10-12 nap. A beágyazódott petesejt, majd a méhlepény HCG (Humán Chorialis Gonadotropin) hormont termel, ez a terhességi hormon beágyazódás után rohamosan nő a HCG mennyisége a vérben, majd folyamatosan megduplázódik, a menstruáció kimaradását követő 10. napon már megjelenik a vizeletben is. Ezt érzékeli a teszt. Ha a teszt pozitívat mutat, akkor jelen van ez a hormon, magyarán terhes a barátnőd.
2012. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hühhh... Kszi hogy így leírtad!! am milyen teszteket javasoltok?? mármint a nevét mondjátok légyszi!
2012. nov. 5. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt GYK teherbeesés témakörben sokan esküsznek a vaterás olcsó tesztekre. Én nem tudok róla se jót se rosszat mondani.

Azt tudom, hogy ClearBlue-val nem érdemes próbálkozni, főleg nem a digitálissal, mert nagyon drága.

Én használtam ezt [link] Ez az egyik legérzékenyebb teszt, ami azt jelenti, hogy nagyon korai terhességet, vagyis még kevés hcg tartalmat is érzékel a vizeletben. Hátránya, hogy nehéz beszerezni, kevés patika árusítja.

Ezzel is volt dolgom [link] Ezt bárhol kapsz.

De jó szinte az összes: [link] [link]

2012. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epill is jó abban 2db teszt van DMben lehet kapni. Nekem elsöre kimutatta hogy terhes vagyok és már itt van velem 5hónapja :)
2012. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!