Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek nem tűnt fel, hogy...

Nektek nem tűnt fel, hogy molylepke száll ki a liberos csomagolásból? Csak nekem nem is egyszer?

Figyelt kérdés

teljes tiszta lakásban, panelben élünk, nincs hangya, csótány, poloska, moly, SEMMI.


először el sem hittem hogy a Liberoból száll ki, gondoltam totál véletlen hogy pont amikor veszem ki a pelust, pont akkor repül nagy hévvel a kezem ügyében az orrom előtt egy molylepke. elhesseggettem a gondolatot, sierült kinyírni.


erre új csomag, és megint ez fogad(amikor a "hátsó" réteg pelenkát kezdem meg. csak már nem vislem olyan könnyen, mert el sem kaptam kb 1 hétig élt a lakásban ki tudja hol hány petét tehetett le, be se férek takarítani szekrény mögé, meg egy rakás helyre, ahova egy mikro pete is tapadhatott.


dehát ez abszurdum, hogy Liberoban moly!!!


nem tudom írjak e nekik, mert érdekes lenne, ha milliárdnyi anyából csak én tapasztalnám..


2015. márc. 8. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a következő csomagból is száll, írj mindenképp. Nem normális, hogy a raktárakban moly van, bár nem érte, mit keresne egy műanyag valamiben, ott nem tud mit enni a molylepke hernyója. Pampersből eddig nem szállt semmi...
2015. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg más boltban vásárolni a pelenkát, lehet, hogy nem tárolják megfelelően. Évekig használtam, semmi bajnem volt ezzel a pelenkával.
2015. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem lesz övetkező, mert már most is pamperset vettem és fogok is már
2015. márc. 8. 12:19
 4/16 A kérdező kommentje:

nem boltból kerül bele, hanem amikor csomagolják, ott préselik ossze a molyt a pelenkával


boltban lezárt csomagolásba kétlem, hogy belemenne

2015. márc. 8. 12:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Régen voltak a csomagoláson (nem feltűnő helyeken "lélegzőlyukak" ahol belemászhattak a molylepkék. Nem gondolom,hogy a gyárban került bele. Vagy otthon, vagy a boltban.
2015. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy vagy a boktban vagy nálatok megy bele. A gyárban kizárt. Nekem soha nem volt ilyen pedig 4 éve használom.
2015. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én meg itthont, meg a boltot tudnám kizárni..
2015. márc. 8. 12:52
 8/16 A kérdező kommentje:
(itthon kétlem ha lenne is, hogy a pelenkába mászna)
2015. márc. 8. 12:53
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és van itthon pampers babylove is, azokból meg nem száll
2015. márc. 8. 12:54
 10/16 Julie S ***** válasza:

Molyirtáshoz: [link]


Biztos a csomagolás lyukain mászik bele valahol. Akár köztes raktárakban, hiszen nem biztos, hogy a gyártósorról rögtön a bolt polcára kerül a csomag. :)



[link]

"A hernyó a kedvezőtlen körülményeket jól tűri; ha a szükség úgy hozza, a raktár zugaiban, a padló repedéseiben felhalmozott hulladékon is megél. Miután kifejlődött, alkalmas helyet keres (repedésekben, zsákok gyűrődéseiben), majd gubót sző és abban bebábozódik. A bábból 7–10 nap múlva kel ki a lepke."

2015. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!