Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy többedik terhess...

Igaz az, hogy többedik terhességnél rendszerint a szülés előtti napon vagy közvetlen szüléskor száll le a pocak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam először ezzel azzal a mondattal.

Megvallom őszintén,nekem ez a 4. terhességem. Az elsőnél a védőnő szerint a 36. héttől volt lent (én nem vettem észre hogy leszállt volna),a másodiknál szülés előtti napon már lent találtam,a harmadiknál pedig a szülésig nem szállt le. Most itt vagyok lassan a 38. hét ajtaját kopogtatjuk,és már 3 hete lentebb van a pocakom,ma a doki asszisztensnője meg is jegyezte,hogy "nagyon lóg"... Hogy mikor lesz ebből szülés?? A hüvely is sokat feszül (a 23. hét óta 2100 a méhszájérték),az elmúlt 2 hétben napi 4-nél többet nem is mocorgott a Pici,ma belendült.



#szülés #terhesség #pocak leereszkedése
2013. jan. 21. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36.hétben szállt le látványosan, de csak a 41. héten szültem. :)
2013. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2. babánál 2 héttel korábban már lentebb volt, de nekem nem tünt fel. Viszont a szülés reggelén (előtte 3 órával) annyire lement, hogy a tenyerem befért lapjával a mellem alá, és alul eltünt a vonal a hasam és a cunim között.Úgy egyben volt az egész...

3. terhességemnél már 3 hete lentebb van (fentről nem látom a köldökömet, ha egyenesen van a fekjem, de nem úgy tűnik, mintha ha meg akarna végre születni.

2013. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Múlt héten is megjegyezték,hogy már nagyon lent van a pocim,és hát szó se róla,tényleg elég látványosan lent van!! Tegnap az asszisztensnő találóan fogalmazott amikor azt mondta,hogy " nagyon lóg".

Nem tudom mikor akar kibújni a kicsi...


Könnyű szülést Neked 2. Válaszadó!! :-) Majd megírod,ha megszületett?? :-)

2013. jan. 22. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked is! Majd írok. Már nagyon várom!
2013. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első babámat szültem 41 hetesen, és csak szülés napján szállt le a pocim, végig a nyakamban volt, néha alig kaptam levegőt.
2013. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jelentem,hétfőn este megszületett a kicsi :-) Ma engedtek haza. :-)

2013. febr. 8. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok! Milyen volt?

Nekem 01.28-án születtet meg a fiam 4100g 59cm-vel :) A háromból ez volt a leggyorsabb és a legkönyebb, pedig tartottam tőle.


2. vagyok

2013. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú,gratulálok Neked!!! :-) Jó egészséget!!! :-D
2013. febr. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!