Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes kismamik, hogy...

Tünde1989 kérdése:

36 hetes kismamik, hogy vagytok, hogy viselitek az utolsó heteket, milyen tüneteitek vannak, jóslóztok már?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Bár én már 38 hetes vagyok,de azért gondoltam írok :)

A 36.héten rengeteget keményedtem,annyira bíztam benne,hogy talán elkezdtem nyílni és talán elôbb meglesz a babs,de a dokim közölte,h teljesen zárt vagyok,még van idô.Na azóta a keményedés sincs,2szer voltam azota NSTn,ahol olyan nyugodt volt a babóca,mint egy kisangyal,de mindent jónak találtak.

A szokásos álmatlanság,vizesedéssel már a 32.héttôl küzdök,illetve párosult mellé az aranyér is...Viszont ahogy egyre közeleg a szülés,egyre nagyobb bennem avizonytalanság és a félelem,de talán elmúlik majd..

38 hetes

2015. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tettél fel egy kérdést 32-nél is jól emlékszem? :)

36+3 vagyok, már várom a végét.. pedig nincs semmi "bajom", elkerül a hátfájás, aranyér, vizesedés, minden, csak baromi kényelmetlen. és óóóóriási vagyok, de tényleg, mondjuk idáig faros a kis lököttkém, gondolom így több hely kell neki. emiatt aggódok valamennyire, mert jobban félek a császártól mint a sima szüléstől (első baba, ha így marad mindenképp császár). egyre többet keményedek, legtöbbször fájdalmatlanul, de néha már fáj is - ez volna a jósló?

2015. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Igen én voltam múltkor is a kérdező:)Szerintem a haskeményedés lehet jósló fájás, nekem a 34. héten volt sokszor haskeményedésem.Mostmár kicsit jobban viselem a terhességet mert leszállt egy kicsit a hasam és nem nyomja annyira a tüdőmet a gyomromat így sokkal könnyebbnek érzem magam.Én is nagyon várom már a végét nem szeretném túlhordani, és csak egy hetet ha nem is többet jó lenne elcsalni a végéből.:)Ti szedtek homeopátiás bogyókat?Én jövő héttől szeretném elkezdeni szedni őket, plusz most kezdtem el inni málnalevél teát.
2015. márc. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!