Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha véralvadásgátló injekciót...

Ha véralvadásgátló injekciót kapok naponta, attól még szülhetek császárral? Nem volt még trombózisom, csak megelőzésként kapom.32h km

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Miért szeretnél császárral szülni? A szülés a legszebb legcsodásabb esemény ami történhet veled..és ma már kiváló fájdalom csillapitási módszerek vannak-és gyógyszerek!Ha csak a babád és a te egészséged életed nincs veszélyben akkor szerintem ne szülj császárral:)
2010. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülhetsz. Én is szúrtam magam a terhesség kezdetétől, és császárral szültem. Kicsit több volt a vér, de egyáltalán nem volt vészes. Még meg is lepődtek a dokik, hogy ahhoz képest, hogy szúrtam magam, nincs is sok vér. Szóval nyugodtan szülhetsz.
2010. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19:12-es a kerdesre kene valszolni es nem feleslegesen okoskodni...pontosan ugy fog szulni ahogy akar es nem fogja befolyasolnia a te szentbeszeded.
2010. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én elfogadom mindenkiét,nem érthet egyet mindenki mindenben.Volt egy terhességem 2,5éve ahol 18 hetesen meg kellett szülni a babát,ezért is félek a sima szüléstöl.De elsösorban a gyerekem életét nem szeretném veszélyeztetni.
2010. febr. 17. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!