Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelenleg 10 hetes kismama...

Dyuss02 kérdése:

Jelenleg 10 hetes kismama vagyok és lázasan keresgélek megfelelő orvost. Ki ismeri Kiss Attilát?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Dr. Kiss Attila Andrásra gondolsz? MH ÁEK?


Ha rá gondolsz, akkor csak ajánlani tudom! Egy tünemény doki, hatalmas szaktudással.


Most vagyok 34 hetes, hozzá járok, és még életemben nem volt ilyen kedves dokim mint ő!


A kórház mondjuk számomra borzadály, főleg az Árpád-hídtól nem messze lévő, régi nevén Honvéd Kórház, ide kell járni vérvételre és beutalókért - szép külcsín, de az ott dolgozó asszisztensek...jaj...viszont ki lehet bírni nagy levegővel. Szüléseket a régi MÁV-ban vállal Kiss Attila, és ott rendesek voltak velem az ultrahangokon. Úgyhogy remélem a kórházi napokon is rendesek lesznek.


Na, de a dokira visszatérve: csak ajánlani tudom!

2015. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kiss Attilát nem ismerem, de innen bárkit ajánlok szívből, mindenki nagyon profi:

[link]


Én Dr Pánczél Zitánál szültem, barátnőm Timmermann doktor úrhoz jár.

2015. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nagyon megszivtam vele kezdjik ott hogy nincs nala uh....egy maganrendelobe.....10 e fter.....masreszt kezi vizsgalat utan kozolte velem h szerinte nem elo a terhessegem mert nem nott a baba 3 het alatt.....

masnap elmentem az sztkra uhra ott mondtak h hulYeseget beszelt....nem is mentem tobbet hozza jo tanulo penz volt az a 10-es...a lanyom most 9 honapos.

2015. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja is azt is mondta h nem szulhetek nala a honvedba mert nem vagyok 13. keruleti...ilyen miota van???
2015. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves orvos, de én sem megyek hozzá többet az alábbiak miatt:

- nincs a rendelőjében UH. Ezért külön be kell menni a kórházba. Idő, pénz

- A leletem eredményéről telefonon kellett volna érdeklődnöm (sms-ben) Az sms-re nem válaszolt egyszer sem (kb 6-ot írtam), a telefont nem vette föl egyszer sem, pedig többször hívtam. Vissza nem hívott. A vizsgálatra (tenyésztés) több ezer forintot kifizettem, eredmény nulla. Más orvoshoz kellett mennem. Bementem a HOnvédba állami rendelésre, ingyen bérmentve azonnal levette az ottani orvos. Eredmény is volt egy héten belül.

2015. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban nagyon kedves orvos, szakmailag is jó, óvatosan vizsgál (nálam szintén szempont). De sajnos megbízhatatlan..
2015. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.
2015. márc. 23. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem vonnám vissza, hogy Kiss Attila nagy szaktudású és kedves.

De sajnos az éjjel beinduló szülésemre nem jött be. Még a kórházból sem tudta senki elérni egyik számán sem, csipogóján sem.

Kicsit csalódtam... :(

2015. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!