Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vízben vajúdás, vízben...

A vízben vajúdás, vízben szülés segítheti a gátvédelmet? (első szülés)

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy ellazít és könnyebben létrejön.

2015. márc. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig akiről hallottam hogy vízben szült mindenki csak dicsérte. Sérülésük nem volt.

Egyik kolleganőmnek, most hogy babát várok a kedvenc témája hogy milyen jó volt vízben szülnie, az utolsó 2 centi táguláshoz kért csak nevetőgázt, és 2 pici horzsolása lett csak.

2015. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahol kád van, ott szerintem eleve gátvédelem van sima szülésnél is
2015. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt kád, nagyon jó volt, mert az oxitocint elkerültem, ott indultak meg igazán a fájások.
2015. márc. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is kadban terveztem de mivel 3,5 oras kitolasi szakasz volt ezert 1ora utan kijottem a kadbol mert nem volt kenyelmes.viszont igy is sikerult a gatvedelem.vágás helyett lett egy olyan aranyerem h 3hetig menni alig birtam...mindenesetre a korhazban toplistas voltam a ki a lassabban setalo anyuka versenyben,😂😂😂
2015. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha gátvédelmet szeretnél,a legbiztosabb a gátmasszázs. weleda olajjal csináltam a 36.héttől kétnaponta.érezni lehetett,ahogy alkalomról alkalomra könnyebben lehetett nyújtani,előszőr meg se moccant,következőre se,aztán apránként. ha akkor szültem volna,szerintem szanaszét repedek. aztán már ment a 4-5 ujjnyira. (nem maradt egyébként úgy,nem lett tágabb) 3700volt, 10perc alatt kitoltam vágás nélkül
2015. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!