Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári kórházba...

Székesfehérvári kórházba milyen zene vihető be a szüléshez?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a vajódáshoz és a szüléshez lehet bevinni zenét. Cd-n vagy pendriven is elfogadják? Milyen lejátszó van? Mp3-as zene vagy mix is lehet? Bármilyen zene lehet, csak nyálas lírai uncsi zene vagy pörgősebb is?

2015. márc. 18. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

szerintem azért elektronikus zenét ne vigyél..


de valszeg szabadon választható

de nemhogy a babára figyelnél inkább, és bíztatnád, vagy bármi, szoros kapocsban vagytok és szüksége lenne rá.

2015. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
heavy metal-ra szülni na az lenne az igazán ütős
2015. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cradle of filth :P
2015. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem megyek hosszasan bele a témába. Csak annyit: ha a szülésznő vagy az orvos nem szereti a választott zenét, akkor az nem lesz éppen szerencsés dolog.
2015. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 hát igen, akkor úgy megrángatja a gyereket, hogy csak na! Megcsavargatja kifelé, de hujjuj!
2015. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de nemhogy a babára figyelnél inkább, és bíztatnád, vagy bármi, szoros kapocsban vagytok és szüksége lenne rá."


Ezt meséld már el, hogy képzeled el? Mi az, amit a zene akadályozna ebben?

2015. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abba is gondolj bele, hogy egy vajúdás eltart 5-6-10+ óráig is, tehát elég sok zenét kell összeválogatnod.
2015. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mivel van rá lehetőség gondoltam viszek. Ki tudja lehet jól esne, lehet nem, de nálam lenne.

Szóval már csak arra nem kaptam választ, amit kérdeztem....

2015. márc. 19. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a kovbojok: télepó című zenét ajánlom. Azt biztos megengedik. CD-t pendrájvot, bakelit lemezt, kazettát, mindent vigyél, ha biztosra akarsz menni.
2015. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!