Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy tudom, a 28-32. hét...

Úgy tudom, a 28-32. hét között van egy kötelező ultrahang. Kell hozzá orvosi beutaló, vagy elég odamenni a terhes kiskönyvvel előzetes telefonos egyeztetés után?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell rá beutaló, mint a 12., vagy 18. heti genetikai UH-ra
2010. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kértek beutalót, időpontot egyeztettünk, odamentem a személyimmel, lakcím és taj kártyámmal, és bejelentkeztem a betegfelvételen. A kiskönyv nem volt elég a bejelentkezéshez, de utána csak azt kérték az uh-n is, ott sem kért beutalót senki.
2010. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem egyszer sem kértek beutalót uh-ra,nem is adtak.Se lakcím,se tb-t semmit nem kértek.Először mikor voltam terhesgondozáson,"felvittek" a gépre,az adatokat,és onnantól semmit nem kérnek,legalábbis itt így van,vagy ahova én járok.Felhívom előtte,időpontot egyeztetünk,és ennyi,szólítanak.(Miskolc)
2010. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,azt kifelejtettem hogy a kiskönvet szokták kérni,ennyi.
2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam soha beutalót az UH-okra. A 31. héten mentem arra, amiről te beszélsz, odamentem a kartonozóhoz, kikönyvvel, és taj kártyával, és 3 óra várakozás után be is mehettem... :S :)

32 hetes km

2010. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre az UH-ra nincs beutaló nálunk sem (Nógrád megye). Nekem annyit mondtak, hogy 30. hetes vérvétel (erre adott a védőnő beutalót amit az orvosom lepecsételt), és utána rögtön, tehát aznap menjek az UH-ra. De ugye a vérvételes beutalót elveszik...

Én egyébként hétfőn megyek rájuk.

2010. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk kell beutaló!!!Ugyanúgy mint az eddigiekre!12-18 hetesre!Debrecen
2010. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!