Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok? Hiedelem vagy...

Tapasztalatok? Hiedelem vagy valós tény? Többi. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kerdesem lenne.hallottam olyanrol hogy szules elott elegge elvaltozik (eltorzul) az arc. Megvaltozik a vonas,az orr megnol...hasonlo. igaz hogy szules elojelei?ha igen kb mennyi idovel a szules elott kezdodik maximum?szovall ha igaz mennyi a max ido amig be indul a szules?? A rossz megjegyzesekre nem vagyok kivancsi :)koszonom



2015. ápr. 3. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most kerdeztem paromat.O szerinte szules elott kozvetlen,tehat fajasok kezdetekor lett pufi a fejem.De pl baratnomnek az lett mar elobb is 2hettel kb,igaz,hogy tul is hordta masfel hettel majdnem.
2015. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Baba.meret szerint hetfon leszek 33hetes. Menszesz szerint 35leszek hetfon..es kb a het elejetol eszre vehetoen nagyon megvaltozott az arcom. Ezt meg anyukam is.mondja aki minden nap lat hogy annyira latvanyosan.eltorzultam szerinte nincs sok.hatra.
2015. ápr. 3. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam bejött. Viszont csak a vajúdás kezdetekor, nem napokkal előtte. Készültek szülőszobán képek, nem ismerem fel saját magamat. Többek között az orrom teljesen másképp néz ki, egy bazi nagy krumpli van a helyén.
2015. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 héttel a szülés előtt kezdődött. Pufi voltam, torzult arcvonások, darabos, esetlen mozgás... De én később szültem a vártnál pár nappal. Nővéremnél is hasonló tapasztalatom van, nála is kb 3 héttel a szülései előtt tapasztaltam hasonlót.
2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor szamithatok ra szerintetek hogy max 3-4het van hatra? Mar mozgas nehez.. 2kg folott van a lanyom. Alulrol erzek neha nyomas szeru fajdalmat. 1hete.volt joslo fajas szeruseg.bar elso babam nem tudom hogy teljesen mien az. Egyre tobbet fajdogal alul.. es tenyleg az orrom is mint egy nagy krumpli. Meg megvan puffadva az arcom. teljesen mas az abrazatom..
2015. ápr. 3. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Menzesz szerint szamoljak a szulest...A kicsik meg ket hettel kesobb fogannak.Akkor 35hetes vagy.De a pufi fdej szerintem a vizesedessel fugg ossze,nem a szulessel.
2015. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hat.nem tudom miert baba meret szerint vezetik. En is ugytudom menszesz utan fogan nem menszeszkor. Egyebkent 32hetes uhn mar 1937grammot mertek. Sok kismamanal meg 1600gramm korul volt a babaja akikkel voltam. :/ hat remelem 4het mulva babazok. A noi meg erzesem az hogy mar nincs sok hatra... igen a pufisagot enis vizesedessel kotnem ossze. De ezt a torzulast nem mondhatnam hogy az okozza...
2015. ápr. 3. 21:32
 8/17 anonim ***** válasza:

Én szülés előtt kb. 3 héttel vettem észre magamon, az orrom változott meg, sokkal nagyobbnak tűnt. Aztán a szám is nagyobbnak, kicsit duzzadtabbnak tűnt.

Szülés után két nappal az arcom már a régi volt.

2015. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Noverem is arcvaltozas utan 3-4hetre szult csak hat kaptam mar megjegyzest arra is hogy ez csak aze van mert jonnek fel ram a kilok. De ez nem igaz mert 25.hettol a sullyom meg csokkent is. De akkor ezek.szerint nem minden no torzul el a szules elotti idoben,de minden eltorzult nonek a szules kozeledtet jelenti??!
2015. ápr. 3. 22:23
 10/17 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy zt z elorzulást mennir elátja valai nem elfogultan..


szóval amikor már mondja a szomszéd is, meg az eladó is, akkor tényleg van benne már valami(én esetemben így volt)1 hetem volt hátra (38. hét szülés)

2015. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!