Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok? Hiedelem vagy...

Tapasztalatok? Hiedelem vagy valós tény? Többi. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kerdesem lenne.hallottam olyanrol hogy szules elott elegge elvaltozik (eltorzul) az arc. Megvaltozik a vonas,az orr megnol...hasonlo. igaz hogy szules elojelei?ha igen kb mennyi idovel a szules elott kezdodik maximum?szovall ha igaz mennyi a max ido amig be indul a szules?? A rossz megjegyzesekre nem vagyok kivancsi :)koszonom



2015. ápr. 3. 21:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jarok ki. De pont hetfon kaptam az elso megjegyzest hogy uuu jo megvaltozott az arcod. Aztan anyukamektol hallgattam. Aztan szerdan is mondta egy velem egy idos terhes csaj hogy mar jo megnott az arcom hahaha meg azthiszik.hogy mindjart szulok.amikor megemlitem hogy van meg 7-8 hetem.kiirasig.le esik az alluk
2015. ápr. 3. 23:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem változott meg az arcom. Nem volt különösebb jele sem; hogy szülni fogok. A hasam sem volt lent.


Igaz, nem is vizesedtem.

2015. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, mint a kedves utolsó. 37+3 hétre császároztak, pár nap volt a kiírtig, de semmi tünet, még jóslóm sem volt. A védőnő előtte való héten látott és ő is azt mondta, hogy nem lát rajtam változást. Gondolom nem hiedelem, ha ő is ezt nézte.
2015. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én túlhordtam a babám, betöltött 41. héten szültem, így értem azt, hogy előtte 2-3 héttel látszott. Aki nem ismert előtte, nem mondta, hogy torzult az arcom. De szomszéd, család látta egyértelműen a változást.

Valamelyik előző válaszoló voltam.

2015. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Akkor nem lepodok meg ha nem huzom ki a 40.hetig.. bar nem tudom mire veljem hogyas 32hetes no 32hetes akkor is ha a babaja 1600gramm.enyem 2kilo meg se felel meg a 34 hetnek...mert 2hettel fiatalabb terhesnek mondanak meret szerint.mint menstruacio.

2015. ápr. 6. 00:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nekem a 7 hónap elején kezdett puffadni az arcom, krumpli nagyságúra nőtt az orrom. Ezeket csak most látom, amikor visszanézem a képeket, brutális... 40.héten burokrepesztéssel szültem.
2015. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hogy alakult szülés és szülés előtti jeleid tüneteid kérdező?
2021. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!