Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az lehet hogy valakinek nem...

Az lehet hogy valakinek nem fáj a tágulás?

Figyelt kérdés

Magzatvíz elment, tágulásos vérzés van, nagyon-nagyon ritkák az összehúzódások, fájdalom semmi.

Annyi sem (egyenlőre) mint havivérzésnél vagy vetélésnél. Homeós bogyókat kapott és málnalevél teát ivott.


2015. ápr. 4. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
majd fog az fájni :D
2015. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinél változó, van aki úgy megy be a kórházba hogy 3-4 ujjnyira kitágult szinte észrevétlenül, én meg konkrétan a falat kapartam 4 órán át, oxit kaptam előtte és "sikerült" ennyi idő alatt 1 ujjnyira tágulni. Szerintem változó, biztos van akinek rugalamasabb az alfele és könnyebben tágul. Barátnőm 4 óra alatt szült, kitolással együtt, nem igazán fájt neki, nem repedt és nem volt gátmetszés sem, 1. baba.
2015. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wiky93 ***** válasza:
27%
Nem fáj a tágulás, nem érzel semmit... :D
2015. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nagyon sokan rohangálnak terhesen nyitott méhszájjal és nem is tudnának róla, ha az orvos nem mondta volna..
2015. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a méhszájam 1 ujjnyira nyiva volt a 37. héttől. Szülni 3 ujjnyival mentem. Semmit nem éreztem.

Az utolsó 1 óra volt elég brutális, amikor a maradék 1 ujjnyit tágultam.

2015. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, én sem éreztem semmit, a magzatvíz elfolyása után sem, sőt, még másnap sem, pedig már 3 ujjnyira nyitva voltam.
2015. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Az embereknek nem egyforma a fájdalom kuszobuk. Ami nekem nem fáj, lehet hogy attól te a falat kaparod. Pl en is, a szobatarsam is csaszarosak voltunk. Ő sírt a fájdalomtól a műtét után, én csak egy kis huzodast éreztem,
2015. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.

Még eszik, facebookozik, drukkolok neki, hogy ilyen könnyű legyen végig a szülése.

2015. ápr. 4. 14:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen egy ujjnyira kinyílt a méhszájam egy kis derék húzódás érzéssel. Miután elfolyt a magzatvíz, semmi bajom nem volt, fájás nélkül tágultam még egy ujjnyit. Aztán egy kicsi fajassal eljutottam három ujjig, de ekkor még vígan beszélgettem barátnőkkel telefonon. Aztán a következő egy ujjnyi már keményebb dió volt, de akkor még a fájások között viccelődtem. Az utolsó egy ujjnyi volt a pokol, akkor már nem beszéltem, csak a létszükségleteket mondtam ki, pl pisilnem kell, kérek egy korty vizet, de azt sem egyszerre, hanem szavanként.

Reméljük a.fájdalom hiánya nem azt jelenti az anyukánál, hogy nem.tágul, mert előfordul, hogy a víz elfolyik,.de nem.indul be a szülés, ilyenkor várnak, valamelyik kórház 8 órát, valamelyik 12-t, valamelyik akár 24-et is, és utána indítják. Minden jót!

2015. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hétfőn szültem (2. baba) szóval totál friss élmény :)

3 ujjnyiig semmi fájdalom némi pici rövid görcs és húzódás. A 3-4. ujjnyiig volt már hosszabb fájdalom de nem vészes. Aztán amikor elértem a 4 ujjnyit is szinte azonnal jöttek a tolófájások. Az volt keményebb mert előtte lassan tágultam, fáradt voltam és 5 fájás volt mire kinn volt a baba.

Szóval az h 3 ujjnyinál még nevetgél az semmi extra én is faceztem meg beszélgettem még 3 ujjnyinál.

2015. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!