Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felajánlhatom-e a szülészemnek...

Felajánlhatom-e a szülészemnek, hogy tegeződjünk, amennyiben csak 2 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Mivel elég fiatal az orvosom, így bizalmasabbnak érezném, ha tegezne. Valahogy feszéjez, hogy most magázódunk, pedig szinte egy idősek vagyunk. Illetlenség felajánlani, hogy tegezzen nyugodtan?
2010. febr. 19. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
te tudod h milyen viszonyban vagytok. de én nem ajánlanám fel. hiába vagytok egyidősek ez is a kifejezett tizstelet egy formája. én maradnék a magázodásnál, még ennyi korkülönbségnél is. de ez az én véleményem .
2010. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is maradnék a magázó formánál. Ez egy orvos-beteg viszony, szerintem nem a korkülönbség számít.
2010. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ő ajánlhatná fel,mert idősebb és "rangban" magasabb.


Szóval ne...

2010. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Én a helyedben azt mondanám neki, hogy szeretnéd, ha tegezne, mert nem bírod, mikor magáz téged valaki. Aztán majd meglátod, hogy ő erre felajánlja-e, hogy te is tegezd őt.

Én szülésnél a szülésznővel tegeződtem és sokkal jobb volt, valahogy közelebb éreztem és jobban bíztam benne.

2010. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen kis korkülönbségnél mindig a nő az, aki a tegeződést javasolhatja, nem a férfi. Ráadásul az orvos részéről épp olyan udvariatlan, ha tegezést kezdeményez, mint amikor a boltban letegez az eladó/pénztáros. Honnan veszi hozzá a bátorságot? Nem is ismer. Én mindig megütközöm rajta, valahányszor ilyet tapasztalok. :-(


Az orvosod ahhoz szokott hozzá, hogy a betegeit egytől-egyik magázza, ezt ne feledd. A kis korkülönbség ellenére a kettőtök viszonya nem indokolja a tegeződést. De te tudod.


Az én orvosom 3 évvel idősebb, mint én, egy fiatal pasi, de kifejezetten nem szeretnék vele tegeződni, pedig abszolút megbízom benne. De nem tereltünk együtt libát. Valahogy a magázódás jobban kifejezi a köztünk lévő viszonyt és kapcsolatot, mint a tegeződés.

2010. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szülésznő más, mint az orvos. Nekem a szülésznőm mondta, hogy tegeződjünk, ennek örültem is.

A dokit sosem tegezném le, pedig szintén fiatal, de valahogy nem tudnám.

Meg hallom kórházakban, hogy munkatársak is magázzák a dokikat. Azt hiszem még a szülésznőm is magázta a dokit.

2010. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ettől jobb lesz a viszonyotok, akkor kérdezd meg tőle. emberből van ő is, ha neki is szimpatikus a dolog bele fog menni. Szerintem az orvosok annyi mindent átélnek már, nem te leszel az első, aki meglérdezi tőle. Egyébként az én orvosom 1 évvel idősebb nálam, már a második terhességemet gondozza, nála is fogom szülni a második babát is, szóval a bizalom megvan, de engem határozottan szórakoztat, hogy végre van valaki, aki nem tegez le egyből amint meglát és magázódva beszélgetünk. Én úgy gondolom, hogy a problémáimat is könnyebben megosztom így vele, mint ha tegeződnénk.
2010. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem csecsemősnővér, ő ismertetett össze a dokimmal, így mi tegeződtünk. Ő ajánlotta fel. Én elfogadtam, de nekem jobban esett volna magázódni. Nekem egy orvos olyan mint egy tanár, őket magázni kell és kész.

Pedig utálok magázódni, ezt mégis így gondolom.

Egyébként is furán veszi ki magát a közvetlenebb tegezős viszony, miközben széttárt lábakkal fekszel előtte.

2010. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!