Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én felajánlhatom a tegeződést?

Én felajánlhatom a tegeződést?

Figyelt kérdés

Az állatorvos pont annyi idős mint én. Csajból vagyok.

Illik, lehet mondani a dokinak hogy tegeződjünk?

Nem veszi tiszteletlenségnek?

Előző dokival tegeződtünk, de neki segítettem, és így könnyebben komunikáltunk.


2011. febr. 2. 19:26
 1/8 Lézer Anton ***** válasza:
54%
Szerintem nem venné sértésnek. Praktikus is a tegeződés, mert nagyon nehéz magázva kommunikálni. Ha gyakran kell érintkeznetek valamilyen oknál fogva, akkor lehet, hogy ő is hálás volna érte, ha felajánlanád. Azt már nem tudom, a bevett szokások szerint a nő, vagy a férfi ajánlhat fel tegeződést, de mivel a 21. században élünk, manapság nincs megkülönböztetés ilyen tekintetben.
2011. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mivel te vagy a nő felajánlahatod a tegeződést. Egyébként is a nő ajánlja fel a férfinak, kivéve ha a férfi sokkal idősebb. Ha jól tudom.
2011. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ajánld fel,ha már jól ismeritek egymást,és ha nem nős. Különben félreértheti. Nem mindenki híve a tegeződésnek,még akkor sem,ha ma ez a divat.
2011. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hááát azt nem tudom hogy nős e.

Viszont azt se szeretném ha tolakodásnak venné a dolgot.

2011. febr. 2. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

én tegeződöm a fogorvosommal és az asszisztensével is. 30 körüliek, én 23 vagyok.

semmi gond nem volt belőle mindketten lazák és jófejek.

sőt, még spenótot is főztem neki, mert azt mondta, h szereti :D nekem meg nagyon bejön a hapsi, de nem akarok tőle semmit.

2011. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:-D :-D

Ez jóóóó!


Nekem nem jön be a mostani állatorvos, de könnyebb lenne beszélni vele amikor megyünk a kutyákkal.

2011. febr. 2. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nyugodtan. A magázódás lassan elkopik. Egyre többen tegeződnek olyan szituban is, amikor elvileg em illik.

Ha nem öreg, illetve ha sokat netezik, akkor lazán bele fog menni a tegeződésbe.

2011. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)


Megpróbálom.

2011. febr. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!