Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rossz közérzet, hátfájás,...

Rossz közérzet, hátfájás, derékfájás, szédülés lehet a szülés előjele? Kb 3 napja érzem magam így és egész nap aludnék. A hasam is keményedik rendesen. Vérnyomásom rendben van, már megijedtem, hogy toxémia!?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túlaggódom az egészet. 38+5 hkm
2015. ápr. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, 38+0 hkm, annyival megtoldva, hogy hányinger és hányás is társul, no meg jóslófájások. Szerintem ezek már a szülés előjelei, de meglátjuk.


Ha nálad toxémia lenne, már észrevették volna.

2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezzel nyugtatom magam én is, hogy a toxémiát már észrevették volna. Émelygés nálam is van, szerencsére nem hányok, de teljesen úgy érzem magam, mint az első trimeszterben. Jóslók nekem már a 36. héttől vannak. Akkor kitartás neked is!
2015. ápr. 7. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom :)

Nekem a hasam is megy mellé,fáj az összes csontom odalenn,és fulladok is. holnapra vagyok kiírva,de kb 2hete már túlélésre játszom,annyira cefetül vagyok.

2015. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 gyerkőc után azt tudom mondani, hogy "ki tudja?" Nekem is voltak ilyenek, jóslók rendszeresen, aztán a kiírt napnál előbb nem jöttek.

Persze, jelzi a szülés közeledtét, de "sajna" nem úgy ahogy ilyenkor szeretnénk. 1-2 hét is lehet ilyen. :( Ismerem ezt az érzést, átéltem párszor. Én rengeteget keményedtem.... jóslóim is voltak.

Nyugodj meg, toxémia nem lehet, azt már észrevették volna. És ahhoz a vérnyomásod sem lenne rendben... Ez amit tapasztalsz, teljesen normális így a terhesség vége felé. Készülődik kifelé (meg az időjárás is igen változékony), de ettől nem biztos, hogy holnap mehetsz szülni. Lehet még túl is hordod.

Akárhogy is lesz, sok erőt kívánok! Életed legcsodásabb órái előtt állsz (még ha azt AKKOR nem is gondolod majd így).

Könnyű szülést!!!

2015. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!