Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy elinduljon a szülés, vagy indítani kellesz?

Figyelt kérdés
39+0hetes vagyok,5 hete nyitva külső és belső méhszáj,eltűnt méhnyak,azóta semmi változás.5 hete ugyanúgy.Derekfájás,megjön érzés 4 napja.Keményedés rég nagyon sok,van,hogy 1-2órán keresztül 6-10 percenként,és 1,5 percig is tart.Jövő szerdán elindítaná az orvosom,ha beleegyezek,azaz 40 betöltött hétnél,mert rég nyitva vagyok,és 1,5 óra a kórház.Úgy várom,hogy elinduljon...

2014. dec. 10. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán beindulhat most már. Nekem ami segített : fahéj+szegfűszeg+gyömbér tea. Hagyományos hajolós módszerrel konyha felmosás 30 percig. Másnap szültem. Nekem be kellett volna feküdni a helyi kórházba, és én nagyon nem akartam itt szülni. Ajánlotta a szülésznőm a bábakoktélt is: ricinusolaj+pálinka+baracklé, de ezt én nem mertem bevállalni. Könnyű szülést. Viszont ha beindul azonnal induljatok! Nekünk is 1,5 óra volt a kórház, 3 majd 2 perces fájásokkal vajúdtam végig a kocsiban :)
2014. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fahéjas teát ma kipróbálom.,a bábakoktélt nem merem.Bárcsak beindulna magától.Hiába 2.szülés,úgy félek,hogy nem veszem észre időben,mert az elsőnél vajúdás közben keményedett ennyi sokat,mint most az utóbbi 2 hétben.

Köszönöm a választ!

2014. dec. 11. 07:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyit kell inni a teából?És sok fűszer kell bele?vagy csak ízlés szerint?
2014. dec. 11. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!