Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korábbi nemi erőszak miatti...

Korábbi nemi erőszak miatti lelki gondok indokolják a császárt?

Figyelt kérdés

A gondom az, de most mmagába a történetbe nem szeretnék belemenni, hogy fiatal koromban nemi erőszak áldozata lettem és ez olyan nyomokat hagyott bennem, hogy elképzelni sem tudom, hogy természetesen szüljek. A szexuális életemmel is voltak gondok, nőgyógyász meg csak maszekba és nőhöz járok, aki tekinttel van a múltam. Pszichiáterhez járok, ezért má együtt tudok élni az egésszel.


Most kicsi babát várok, de sajnos akihez eddig jártam nem tud vállalni. Találok olyan normális orvost, aki ezt szem előtt tartva hajlandó megcsászározni? Légyszi ne válaszoljatok bunkón, így is elég nehézségem van. Köszi!



2015. ápr. 9. 12:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért!!!
2015. ápr. 9. 12:20
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem igen, nem is lesz nehéz, bár lehet, hogy ki kell fizetni.
2015. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem találsz orvost császárra, majdnem akárkit. Kérdezhetek valamit minden rosszindulat nélkül?

Nem gondolod, hogy kiszolgáltatottabb helyzet minden végtagodat kikötve, elérzéstelenítve feküdni 3-4 ember előtt meztelenül egy asztalon, míg felvágnak és azt csinálnak veled, amit akarnak, mint saját erődet, akaratodat és mozgásodat megőrizve, akár csak nőkkel körülvéve, természetesen szülni meg a babát?


Őket jó szívvel ajánlom, egyetlen férfi van a csapatban, de vele nem muszáj találkoznod. [link]

2015. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

Eskü, nem akarlak bántani, és nincs semmi előítééletem, én engedném neked simán a császárt (szerintem normális dokival meg tudod beszélni, aki amúgy is magán, szóval így is, úgy is fizetni kell majd neki). De nem értem, babát vársz, jártál már nőgyógyászati vizsgálaton, szóval találtál olyan orvost, és párt is, akiben megbízol. Miért jobb, ha a hasadok keresztül szedik ki, mint az, ha olyan orvos vezeti le a szülésedet, adott esetben minimális "háborgatással", akiben megbízol? Nem gondolkoztál azon, hogy keress olyan orvost, aki - ha minden jól megy- enged "háborítatlanul" szülni? Ha meg komplikáció van, úgyis megcsászároznak.

Csak kérdezem, tényleg.


Amúgy ha pszichiáter kezel, ő tud adni neked papírt biztosan.

2015. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Vilcsianyuja ***** válasza:
60%

Miért nem a pszichiátereddel beszéled ezt meg? Egyrészt ő tud segíteni feloldani a gátlásaidat az ügyben, másrészt ha nem sikerül, ő tud neked megfelelő orvosi szakvéleményt adni, hogy császármetszést javasol.

Gondolom, a fő gát a szégyenlősség, ami miatt császárt szeretnél. Nekem volt hüvelyi szülésem és programcsászárom is. Nehogy azt hidd, hogy egy hajszálnyival is kevésbé sérül az intimiásod császárnál, mint természetes szülésnél. Jó, a doki, ha nincs komplikáció, császárnál nem nyúl a hüvelyedhez, nem a gátsebet foltozza össze, meg nem tapint be manuálisan a méhbe szülés után, de nekem mindenféle lelki előzmény nélkül is kellemetlen emlék a császárról, hogy a beteghordó meg mindenféle műtősök premier plán betekintést nyerhettek az alfelemre. Mert császárnál is úgy fekszel, alul csupaszon, enyhén széttett, felpolcolt lábbal. A szülőszobán legalább csak a doki, a szülésznő és a csecsemős van, mire a beteghordó érted jön, addigra legalább a hálóinged lehúzzák.

Szóval gondold ezt át, beszélgess róla a pszichiátereddel, és gyűjts még infókat, ki hogyan élte meg a természetes szülést illetve a császárt. Esetleg szóba jöhetne kádban szülés, gátvédelem, hogy minél kevesebb idegen kéz tapogasson ott, ahol nem szeretnéd.

Ezen túl kell esni, és utólag lehet, hogy emlékszel a kellemetlen részletekre is, de csak legyintesz majd, mert lényeg a babád. A többi mellékes.

Sokan vannak, akik holmi fóbiájukban kikötik, hogy ők aztán csak így vagy úgy hajlandók szülni. Én pl. a gerinctáji érzéstelenítésről nem akartam hallani sem, mégis bevállaltam utolsó pillanatban, és jól tettem.

Egészséget nektek!

2015. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de meg mernék esküdni, hogy a 2. és a 3. válaszolónak sosem volt császárja, ezért ez a nagy császárellenesség. Nem ördögtől való ám a császármetszés! Nyilván, nem ez a természet rendje, műtéti beavatkozás, de ahogy Ti leírtátok...hát, csodálkozom, hogy ennyi szörnyűség mellett ép lélekkel kibírtam mindkét császárom... Remélem, érezhető az irónia a szavaim mögött. Egyáltalán nem éreztem magam kiszolgáltatva, a dokim műtött, akiben maximálisan megbíztam, és egy műtős team volt körülöttem, akik lesték minden rezdülésemet. Szép élmény mindkét császárom. Ezt csak a teljesség kedvéért éreztem szükségesnek leírni.

Kedves Kérdező! Sajnálom, ami Veled történt. Biztosan találsz olyan magándokit, aki meghallgatja a kéréseidet. Én a helyedben magándokihoz mennék, bár egyébként is magánorvospárti vagyok. Ha érdekel, privátban ajánlhatom a dokimat, tűzbe mennék érte! Boldog babavárást!

2015. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
3-as vagyok. Volt császárom. Azért mondtam. Másfél év után terapeutához járok, hogy feldolgozzam az "élményt", ami szerinted nem akkora ügy. Ne haragudj, de annál megalázóbb, mint pucéran kiterítve lenni egy hideg műtőasztalon egy reflektor alatt, kikötözve és ráncigálva, lábam szanaszét, katétert dugnak fel, majd a beteghordó pucéran pakol át a másik ágyra, alig bírok felkelni, én még kaptam egy plusz csövet is a hasamba, hogy elvezesse a felesleges folyadékot, hát mit ne mondjak, ehhez képest egy természetes szülés, a maga ritmusában, félhomályban, dúlával és szülésznővel... összehasonlíthatatlan élmény!
2015. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Hát 3-as... A te 'gépezetedben' van a hiba, ha egy császármetszés ennyire padlóra küldött lelkileg. Nézd, sajnálom, hogy ilyen szörnyű élmény maradt a császárod, de emberek/nők millióit műtik naponta különböző bajokkal pl. nőgyOgyászati műtétek, nagy hasi műtétek stb. Mindenki bénultan fekszik a műtőasztalon, jobb esetben altatásban, kiszolgáltatva, de nem sérül mindenki olyan szinten, mint Te! A császárra is fel lehet és fel is kell készülni, és akkor ép lélekkel túl lehet élni.
2015. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Na,már megint a császármetszés.Mi az Úristenert féltek Ennyire s természetes szüléstől?! A kérdezőt Megértem,de aki csak pusztán divatból kéri,azt nem.Szenvedjen meg a gyerekért.Nekem csodás élmény volt a szülés,minden úgy volt,ahogy azt mi kértük. A programozott császár meg NEM szülés,hanem műtét.A kettőt ne keverjétek már.
2015. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Nem az én gépezetemben van a hiba és kikérem magamnak, hogy így beszélsz velem, mert egy ilyen megalázó élmény nem életem legszebbje! Rázd meg magad sürgősen, mert nők százezreit bántod meg ezzel! Nem egy és nem száz nővel tartom a kapcsolatot, akiknek hasonlóan traumatikus élmény volt nem csak a műtét, de sokaknak már a kórházi bánásmód is! Csak egy sorozat, ha a szűk is agyad tágítanád:


https://www.youtube.com/user/HOZTAMEVILAGRA/videos

2015. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!