Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fertőtlenítő spray? (Többi lent)

Fertőtlenítő spray? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vagy bármi, ami olyan elven alapul, h nem kell maszatolni.

Még odébb van, de ha megyek szülésre, szeretnék vinni valami olyan fertőtlenítőt a szüléshez a szülőszobai wc-hez és a benntartózkodás idejére wc- és zuhanyzóhasználathoz, amivel diszkréten (hogy ne tűnjek ítélkezőnek a kórház higiéniáját illetően), törölgetés nélkül (tehát, hogy ne kelljen ott nyúlkálni a wc deszkához) lehet tevékenykedni és nem túl drága.



2015. ápr. 9. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben van. Denkmit márka, fehér szórófejes.
2015. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet. És ezt a Dm-est akkor nem kell törlőronggyal utánatörölni? (Elpárolog?)

Olvastam amúgy szülésbeszámolókban, h volt, hogy az első 2 fájásnál a wc-re ültették a mamát (utána persze a szülőágyra). Na és ha ilyesmit kellene nekem is csinálni, képtelen lennék a kórházi wc-re leülni úgy, h előtte nem fertőtlenítettem le.És azt gondoltam, hogy akkor csak fújok 3-at 4-et és probléma megoldva.

2015. ápr. 9. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
én is betáraztam szülésre :-) vittem domestos törlőkendőt,azzal áttörlöd azt le egy wc papírral aztán kész is.8igaz azt írtad törölgetés nélkülde nem feltűnő csak gyorsan áthúzod) bárhol lehet kapni,dm,rossman,tesco. meg arra is vettem eldobható papír wc ülőke borítót,azt hiszem az rossmanba van. sprayt anyósom vett,nem tudom hol,de van az is amivel csak le kell fújni
2015. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért a permet törlés nélkül szerintem nem 100%-os védelem, hiszen a szórófej is csak még apróbb cseppekké szakítja szét a folyadékot, így vagy nem jut mindenhova, vagy ha annyit fújsz, egy fél óra, mire megszárad. Vigyél inkább gumikesztyűt és törölj. Senki nem fogja rossz néven venni, a vécéket ugyanis nem a szakszemélyzet takarítja.
2015. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A gumikesztyű jó ötlet. Igazából azért gondolkodtam olyan megoldásban, aminél nem kell kezezni, mert kvázi wc pucolás után olyan rossz érzés lenne, ha utána szülésnél mondanák: "nyúljon ide Anyuka, ez a kis haja, a feje búbja már kint van." :D

Na de azzal a kézzel, amivel előtte slozit törölgettem? Tudom, van kézmosás is a világon, de én a nyilvános mosdókkal nagyon parás vagyok. Bemenet előtt is kezet mosok, utána bal kézzel zárok, jobbal törlök, meg ilyenek. Légyszi ne nézzetek nagyon idiótának, én így vagyok összerakva, ez van :D

2015. ápr. 9. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

de ha domestos törlőkendővel törlőd,a kezdeddel nem érsz hozzá a wchez,csak a törlőkendő. azt meg nem kell fogdosni,hajtogatni csak bele a kukába. plussz vannak egész pici kézfertőtlenítők mint 1 tictacos doboz vagy kisebb

3as

2015. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Patikában,gyógynövényboltban is lehet kapni Clarasept-derm a neve 800-900 ft körül vettem,és nagyon sokáig elég

Használtam wcre,zuhanyzóba,csaptelepre,de kézre is jó

2015. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

Azt hiszem, úgy fogom csinálni, hogy egyszer használatos kesztyűket viszek, Domi törlőkendővel letörlök, utána kesztyűk a kukába, majd Claraseptes kézmosás:D

2015. ápr. 9. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
:D képzelem ha benzinkútba kényszerülnél bemenni wcre :D de nem baj,én is törölgettem hát mégiscsak ott nyitott méhszájjal felmegy valami baci az nagyon nem jó
2015. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, hát, ha már így felvetetted, volt olyan, hogy autóval utaztunk és már kéket-lilát láttam, annyira kellett pisilni. Végre beértünk a lakott településre, benzinkút - remek! wc is van? Hátul! Remek! Na, megláttam a wc-t, férjem csak annyit látott, hogy én be az ajtón, ki az ajtón, át az árkon, át az úton, át a másik árkon, keresztül a parkolón, be egy bolt mögé. :D

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, zöld kezekről sem feledkeztem meg :)

2015. ápr. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!