Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szinte nem mozog a kicsi! Mi...

Szinte nem mozog a kicsi! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban tettem fel már egy kérdést,arról hogy mennyi lehet még hátra a szülésig, viszont nagyon aggódom. Most vagyok 40+0-n , jóslóim vannak folyamatosan, és tegnap óta nem igazán érzem mozogni a kicsit , maximum piszkálásra mocorog kicsit de nem rugdos , mozog ahogy szokott. Az sztk-ban a főorvos leírta hogy a méhszáj C1111 tehát nyitva van 1 ujjnyira, ( úgy mondta bő 1 ujj) van magzati szivhang de kicsit arythmiás. Elmondta hogy szerinte meg kellene hogy szüljem. A kórházba küldött, ahol szinte leharapták a fejem hogy merem őket zavarni, csináltak egy nst-t amin látszanak is a rendszeres kb 5 perces , kb 40-50 értékű fájások. Erre azt mondta a szülésznő hogy nem fájás. Nem csináltak más vizsgálatot, ma reggelre hívtak vissza ultrahangra. Mit kellene tennem? Nagyon aggódom és nem szeretném ha leráznának. :(

2015. ápr. 10. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a medencébe beilleszkedett a baba, akkor természetes hogy nem is igen mozog. ettől nem kell megijedni, a szívhang a lényeg.

én úgy emlékszem két ujjnyira voltam nyitva, és még javában szaladgáltam vagy 1,5 hétig, jóslóim nem voltak.


lehet azért mondta, hoy meg kellene szüld, mert 40 hetes vagy és nem a tünetek alapján.


amúgy 42. hétig nem számít túlhordásnak, 1 heted szrintem még van hátra.

2015. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hát ha minden rendben akkor miért küldött azonnal a kórházba?
2015. ápr. 10. 07:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bármi gond van, a mai ultrahangon látni fogják. Ha nincs baj, akkor nincs más hátra, mint kivárni az időt.
2015. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 valszeg bizonytalannak érezte magát, másik orvos, vagy Uh véleményéreadataira is kíváncsi lehetett
2015. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére jól van a baba,azért nem nagyon mozog, mert beékelődött a feje. Most már 3-4 perces jóslóim vannak, és szűk 2 ujjnyira vagyok nyitva, azt mondták valószínűleg ma szülünk, de addig is itthon pihenjek mert még nem teljesen rendszeresek a fájások. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 10. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést :)
2015. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!