Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a teendő? Mivel tűnhetek...

Cica és semmi más kérdése:

Mi a teendő? Mivel tűnhetek magasabbnak?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom eldönteni mivel próbálkozzak. (17L és 150 cm)

olyan alacsony vagyok és ciki szerintetek mivel kéne magasabbnak mutatnom magam? pl magassarkú és még mi??? műtéten meg ilyen dolgokban nem gondolkodom csak ilyen természetes dolgokban.!



2014. dec. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Ne akarj magasabbnak tűnni, az alacsony csajok sokkal szebbek. Én 170cm vagyok, szívesen cserélnék veled.

21l

2014. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

magassarkún kívül nem sok dologtól tűnsz magasabbnak. Öltözködésnél lehet optikailag csalni, de ha valaki mellé állsz úgyis egyértelmű lesz, mekkorára nőttél.

24 évesen vagyok 3 centivel magasabb, mint te, de cikinek sosem éreztem.

2014. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
szerintem lányoknál pont az a jó, ha alacsonyak. elég sok fiú preferálja ilyen korban az alacsonyabb lányokat, mint a 165-170 centi magasságúakat :D 16f
2014. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A csõfarmer egy tömöttalpú cipõvel esztètikailag (látványra) megnyújtja a lábat. De szerintem is mindenki úgy szèp amilyennek született.
2014. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magassarku.
2016. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!