Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben fogadott szülésznő...

Debrecenben fogadott szülésznőnek mennyi pénzt szokás adni mostanság?

Figyelt kérdés
Meg "kell" / illik egyáltalán megkérdezni előre, hogy mennyi a tarifája, vagy adok, amennyit jónak látok?

2015. ápr. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
17 hónapja szültem a kilinikan az osztályvezető Szülésznőnek 30ezret adtunk :)
2015. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem a Klinikán, mi 20 ezret adtunk a szülésznőnek, meg 70-et a dokinak.
2015. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
undorító dolog. a magyar csládok 80%-a éppen csak hogy kihúzza a hónapot, kisbaba születik, sokal jobban kell minden fillér, és van bőr a pofájukon elvenni, sőtt kufejezetten kérni a pénzt...
2015. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 angi09 válasza:
Én úgy tudom 30000 a maximum, de én is hasonló helyzetben vagyok. Nyáron fogok szülni a klinikán, de még keresem a szülésznőt! Te már választottál?
2015. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Deákné Járó Évát nagyon ajánlom. Nála szültem osztályvezető szülésznő nagyon kedves.
2015. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!