Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehetne 'meguszni' a...

Hogy lehetne 'meguszni' a programozott császárt? Kiráz a hideg a gondolattól! Volt aki téraránytalánság után rendesen szült?

Figyelt kérdés

26 hetesek vagyunk, és mivel az első szülésem egy teljesen normál sulyu babával téraránytalánság miatt császárral végződött, igy a doki a hét elején azt mondta nagyon valószinű hogy császár lesz ő is, a 39 héten. Nagyon szeretném ezt meguszni! Nagyon szeretném megpróbálni rendes megszülni, és nem egyik reggel felkelni és bemenni a kórházba időpontra...

Azt mondta a doki ha a baba továbbra is igy fog gyarapodni, és ő is a végére teljesen normál sulyu lesz nem meri bevállalni a rendes szülést mert nem fog tudni felrakni tágitot szét ne válljon a belső hegem. Nincs erre valami más módszer? Tudom hogy erről a dokit kell megkérdeznem, de még van egy hónap mire ujra megyek hozzá.

Érdekelne hogy volt aki rendesen tudott szülni, téraránytalanság után?


2015. ápr. 17. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi véleménnyel nem mennék szembe. Ráadásul ő ismeri a kórelőzményedet.

A saját és a baba egészségét kockáztatod, ha ragaszkodsz a hüvelyi szüléshez. Tényleg szeretnél valamelyikőtöknek maradandó károsodást?

2015. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondokozz már! Szerinted miért akar a doki császározni? Azért,hogy szülés közben ne repedjen meg a méhed és percek alatt-mielőtt műtőbe érnél-ne vérezz el és a bab ne menjen el! Mi a bajod a programozottal?Nekem most volt-bár hamarabb beindult-de azonnal megoldották. Ne veszélyesztetsd a babát! Lehet szülni császár után,de ha a heg nem elég erős hozzá,akkor nagyon kockázatos. Nálad is ez van.
2015. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Simán megúszhatod. Végülis "csak" a gyereked élete a tét. Te tudod...
2015. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy születik meg?! A lényeg egészséges legyen!

Jobb lenne ha természetesen születne, s oxigén hiányos lenne, mert te nem akartál császárt, vagy anya nélkül nőne fel...

2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, ha nagy a gebasz a méheddel, akkor ki is vehetik. Azzal együtt a petefészkedet is. Így nemcsak a nemzőképességedet veszíted el, de korábban beköszönt a klimax is, annak minden "áldásos" mellékhatásával.
2015. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem jutott,hogy nem azért javasolja, mert annyira unatkozik? Tényleg! Ilyenkor nem értem a szülés fanatikusokat.
2015. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi úton szültem, nekem akkor derült ki a relatív téraránytalanság (normál méretű baba, én viszont átlagnál kisebb vagyok), amikor már a szülőcsatornában volt.

K..va nagy szerencsénk és jó szakorvosom volt, ezért úsztuk meg mindketten károsodás nélkül. Az orvos utána mondta, hogy ha tervezek még terhességet, a pozitív teszt után bevéssük a programozott császár időpontját.

Hajszálon múlott, hogy a baba nem lett oxigénhiányos, én meg nem véreztem el/kellett kivenni a méhemet.


Nincs az az isten, hogy kísértsem a sorsot ezek után hüvelyi szüléssel. Nem terveztem amúgy sem több gyereket, de ha mégis besikerülne, akkor kizárólag császár jöhet szóba. Kell az összes belső szervem és nem szeretnék súlyosan fogyatékos gyereket sem.

2015. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

sose ijesztegettem még kismamát, de most megteszem!

keress rá: Fefe blog!

téraránytalansg, 35. hétre született, de a doki nem akart császárt... 5,5 éves a kisfiú és még nem kúszik, nem ül fel, nem beszél...

bármilyen bizarr is, de inkább egy programozott császár egészséges babával...

2015. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tapasztalatokat! Kijozanitottak! Nem vagyok hüvelyi szülés fanatikus szimplán borzaszt a gondolat hogy úgy fogok felkelni hogy tudom ma van a napja! Az elsővel olyan jó volt hogy vártuk hogy mikor indul és teljesen meglepetés volt mikor elkezdett szivárogni a magzatviz! Ezt itt nem elhetem át hacsak nem jóval előbb beindul...

természetesen én sem akarok egy oxigén hiányos gyereket és nem célom az sem hogy két arvaval a párom hatrahagyjam!


Nem provokatív kérdés akart lenni, és köszönöm hogy válaszoltatok rá!

2015. ápr. 17. 17:21
 10/18 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Kérdező, nem bántani akartalak, ne haragudj. Én úgy voltam vele, hogy rettegtem hogy be jutok-e időbe a kórházba, itthon lesz e a férjem, betud e velem jönni. Úgyhogy igyis ugyis parás dolog, ha már van egy gyereked. Én örültem volna, ha tudom melyik nap születik, mert jobban is rá tudsz készülni. A lényeg hogy lesz egy egészséges szép kisbabád. Ne vegye el a kedved semmi, élvezd a terhességet. Én sajnos már nem leszek babás soha :(
2015. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!