Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni az étvágytalan...

Mit lehet tenni az étvágytalanság-ételundor ellen? Egy falat sem megy le a torkomon, mindentől kiráz a hideg, még a gyümölcstől is. És nem árt a babának 5-6 hetes korban, ha nem eszem rendesen emiatt? Mert valahol olvastam, hogy nem szabad nem enni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szedj magne B6-ot, attól olyan leszel mint egy sáska! Bár az első harmad az ilyen, akkor még nekem sem volt étvágyam, mindentől rókáztam. A vitaminokat erőltesd le, a többi nem számít, majd bepótolod a 2. és 3. harmadban a lemaradást. Ilyenkor mégcsak mákszemnyi a picid, túl sok táőlálékra nincs szüksége
2009. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy pár kekszet vagy ropit tuszkolj magadba hogy megnyugtassa a gyomrod, Én is így csináltam (délelött ilyenek) és utánna délben már tudtam kajálni is. Hamburgert sokszor kívántam Burger king odaértünk megkaptuk beleharaptam és öklendeztem, azóta is undorodom tőle. A brassóitól és a milánóitól is ezeket imádtam. Sok sikert
2009. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én a 12. hétig alig bírtam enni, minden ételtől undorodtam. Hányni nem hánytam, csak egyszer a 11. hét kürül késő este. :) Fogytam 7 kg-ot. Ezután a hányás után 2 nappal elkezdtem érezni, hogy akár mit eszem, rá egy órára olyan érzésem van, mintha kiszakadna a gyomrom, mintha napok óta nem ennék. Ez még most is tart, 13 hetes vagyok. Kérdeztem az orvostól, hogy nem-e baj, hogy ennyit fogytam, mosolygott és azt mondta, nyugodjak meg, a baba mindent elvesz tőlem ami neki kell. :) És elhiszem neki, gyönyörű szép nagy babátt látunk az uh-on, akinek meg se állt egy pillanatra sem.
2009. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!