Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 és fél hónapja szültem,...

8 és fél hónapja szültem, szoptatok, még nem jött meg, de időnként (kb.2 hetente) vérzek egy kicsit (mondjuk kb.1-1 napig) az utóbbi időben. Ez normális? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem, hogy na most megjön, de aztán elmúlik a vérzés. Néha csak épphogy pecsételhet, néha erősebb, menstruáció szerű. De mindig elmúlik hamar.
2015. ápr. 19. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hetenkénti vérzés sztem szoptatás alatt sem normális.Én lehet felkeresném a dokit.
2015. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyan ez volt 2,5 hónapig. Nem mentem dokihoz mert időm se volt rá, másrészt több anyuka ismerősöm mondta hogy ez abszolút belefér még ez szülés után. Most ugy néz ki hogy rendeződött a dolog magától. Nekem korábban volt sajnos missed ab- om és azután is össze-vissza jelentkezett a mensi aztán rendeződött.

Azert vicces hogy pont ilyen nekem is, két hetente egy két nap, aztán megjött rendesen és azóta nyugi van. Szoptatok én is.

2015. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Egyelőre szerintem nem megyek dokihoz, ls ahhoz kötöttem a 2 hetet, hogy amikor meg kellene jönnie és a középidő. Kedves 2-es válaszoló köszi, hogy leírtad, megnyugtat, hogy nem egyedi, remélem hamarosan nekem is helyreáll.
2015. ápr. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!