Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen időnként sárgás...

14 hetesen időnként sárgás folyás normális?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam orvosnál, mondtam neki, de azt mondta ez semmi, de még mindig előjön. És mintha valamivel sűrűbben is, mint eddig. Nektek volt? Ebből lehet baj?
2015. jan. 19. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz nekem utrogestan mellett, de folyton változó színű folyásom van. Átlátszó, fehér, sárga... A dokim alapos, nem mondott rá semmit. Nem viszket, nem büdös, úgyhogy én nem aggódom ezen. Terhesség alatt sok minden lehet normális.
2015. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is használtam utrogestant,de már egy hete abbahagytam.
2015. jan. 19. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idősen kezdődött, azt mondta a dokim, h egyelőre nem ad rá antibiotikumot (nagyon minimális volt). Vegyek Lactofeel-t (tejsavó, hüvelyflóra helyreállító) és heti 1x-2x használjam, aztán legközelebb megnézzük, ha megyek hozzá, h javult-e..
2015. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hagy nyugodni a dolog, úgyhogy bejöttem megnézetni. Remélem rendben lesz minden. Most várom az orvost
2015. jan. 19. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, h mit mondott!
2015. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére minden rendben van. A méhszájam teljesen zárt, a folyás meg azt mondta nem vészes, nem igényel kezelést. De jobb, hogy bementem, mert ha nem megyek úgyse lett volna nyugtom, csak aggódtam volna. Én az a fajta vagyok azt hiszem, aki inkább 100x feleslegesen, mint egyszer későn.
2015. jan. 19. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, vegyél Lactofeelt, amit nekem is ajánlottak. Recept nélkül kapható, ártani nem tudsz vele :)

Helyreállítja a hüvelyflórát.

2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam progipótlást, és hol drappos, hol sárgás a folyásom. Kicsit (nagyon) paráztam, hogy valami fertőzés, úgyhogy kértem nagylabort, vér- és vizeletvizsgálattal. Negatív lett minden.
2015. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem huvely kenetet vettek es negativ lett az eredmeny pedig sargas-zoldes takony szeru (szinu es allagu) a folyasom. Nem hu de sok de a szine elegge aggasztott. En is a 100 feleslegesen mint egyszer keson tipus vagyok.
2015. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!