Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülész-Nőgyógyászt keresek,...

Manka1017 kérdése:

Szülész-Nőgyógyászt keresek, de epilepsziás vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni a segitségedeket. A 16.kerületben lakom az sztkba járok dokihoz,de nem a szivem csücske a dr ur, és a közelben szeretnék szülni,de olyan orvost keresek,aki már lebonyolitott szülést epilepsziás nőnél. Persze nem szeretnék horror összeget fizetni. :( Tudna vki ebben segiteni? Előre is köszi. 27 hetes kismama
2015. ápr. 28. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármely doki elvállal,császárral,altatásban.
2015. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NEM KELL semmi különleges szülés-nőgyógyászati tapasztalat ahhoz, hogy egy doki epilepsziás kismamát gondozzon.

A fontos az ideggyógyász.

Én is ajánlom a progi császárt (nekem volt rohamom a vajúdás alatt, sürgősségi altatásos császár lett belőle).

A 2. gyerek progi volt, sima gerinc érzéstelenítéssel. Életem legjobb élménye volt. 3. napon már mentünk is haza.

Mindkét gyerek 6 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt.

2015. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ideggyógyászom tanácsolta. Köszönöm a válaszokat. Ne haragudj megkérdezhetem hol szültél? Mit csináltak? Gratulálok a babádhoz!
2015. ápr. 29. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Dunaújvárosban szültem.

A "mit csináltak" alatt mit értesz? Egy teljesen sima progi volt.


Amit a neurológusom mondott: Akkor is vedd be a gyógyszered egy nagyon kevés vízzel, ha azt mondja a nődoki, anesztes, hogy nem szabad!

Elég nagy stressz a császár, akkor is, ha utólag tök jó élmény és nem fáj semmi. :)

2015. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is köszi a tanácsot. Te is meg a baba is rendben voltatok? Meg tudták mondani mitől kaptál rohamot? Bocsi,h ennyit kérdezek,de örülök,h végre találtam vkit aki tud nekem segiteni!
2015. ápr. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!