Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenés lehet a málnalevél...

Hasmenés lehet a málnalevél teától? 37 hetes terhes vagyok és két napja megy a hasam nagyon erősen, amelyet gyenge alhasi görcsök kísérnek. A görcsöléshez társul derékfájás, ami kicsit menstruáció szerü. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Szülés közeleg? Még várhatna vele a kiscsajszi:-)
2010. febr. 22. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hasmenésed a málnalevél teától! Hagyd abba az ivását néhány napig, majd kezd el újra inni. Ha elmúlik, majd visszajön, akkor a málnalevélteától van. Az alhasi görcsök lehetnek méhösszehúzódásoktól, ctg-n kiderül. De lehet a hasmenés mellékhatása is.
2010. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyógynövénykönyvekben a málnalevél teát pont hasmenés elleni szerként említik,úgyhogy nem hiszem,hogy ettől van!
2010. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Leállok a teával, aztán meglátjuk!!

Minden jót!

2010. febr. 22. 21:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez volt a szülés előtti napon. Sztem ürít a szervezeted a szülésre. Gyors és könnyű szülést kívánok!
2010. aug. 12. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező válaszoltál magadnak? :D ezek szerint a szülést jelezte :D
2015. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!