Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hideg vagy melegfront inditja...

Hideg vagy melegfront inditja inkább be a szülést? Vagy mind1 milyen?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a hidegfront.
2015. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többnyire a hidegfront és ez leginkább nyáron jellemző.

Én emlékszem amikor nagy nyári hőségbe nővérem már bent volt a kórházba mert így is túl hordta a babáját és úgy volt hogy beindítják a szülést 2 nap múlva ha nem indul be magától, és pont aznap amikor befeküdt jött a hidegfront délután Kora délután amikor a párom ment be hozzá bevinni a cuccait mert nem mondták hogy be kell feküdnie és mivel nekem dolgozni kellett menni így a páromat kértem meg hogy vigye be a cuccait mert a nővérem férje is dolgozott éppen és őt csak úgy engedték el munka közbe ha már beindult a szülés. Ez így volt amikor a párom bement ott sétálgatott jó lenge ruhában az udvarba mert nagyon jó idő volt még ott nevetgéltek is mert a párommal jól kijönnek. Rá 2 órával később amikor elkezdett jönni a vihar meg a lehűlés hirtelen elkezdtek neki jönni a fájások, akkor orvos egyből ugrott bevitték a szülőszobába de mondták hogy nyugodjon meg mert a baba csak este vagy hajnalba fog jönni de inkább másnap reggel. Akkor a férjének sem szólt még hogy jöjjön, hanem lazán vette a dolgot aztán hirtelen ahogyan hűlt a levegő és kint tombolt a vihar már elfolyt a vize. Egyből jelzett hogy dolog van az orvosok vitték be az egyik ápoló már hívta a férjét hogy menjen mert 1 órán belül meglesz a baba. Igaz a férjének jó volt mert 15 percre volt a munkahelye motorral 20 perc alatt ért be a kórházba. Egyből el is indult direkt adtak neki kimenőt hogy bármikor mehet csak szóljon a főnökének. Egyből motorra pattant mesélte hogy 17 perc alatt ért be és mire felért pont akkor született meg :)

2015. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uh de jo kis tortenet! :-) koszonom hogy leirtad :-)
2015. máj. 1. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszul tudjátok, decemberben szültem, konkrétan tavaszi meleg volt 17-től huszonvalahanyadikáig, a szülészeten meg már nem tudták hova tenni a szülő nőket.

Úgyhogy eszerint mindkettő egyformán hatással van rá.

2015. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly májusban volt az Ivett nevű ciklon, belőlem ő húzta ki a gyereket. De az orvos is mondta (hírekben eléggé előtérbe került akkoriban az időjárás), hogy valószínűleg rásegít a dologra.


De arra is emlékszem, hogy április közepén pont a születésnapomon voltam bent az orvossal találkozni. Csurig voltak, délután kettő körül mondta az egyik szülésnő, ha csak aznap már 17 szülésük volt.

2015. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!