Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányan nézik premier plánban...

Hányan nézik premier plánban a szülést?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 18:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves 20-as:)

19-es válaszoló vagyok:)

A 2 óra megfigyelés után "ami nálunk 3és fél óra lett" utána mehettem zuhanyozni,át öltözni,rendbe rakni magam:)

Ekkor a gyermekemet már vitték a szülészetre inkubátorba melegedni:)

Tehát....

A baba jól volt én jól voltam a szülés lezajlott probléma mentesen:) Már rég megvizsgálták a drágámat:)

Talán így érthetőbb..:)

2015. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jah és azt írtam,hogy "épp,hogy" nem azt,hogy "rögtön abban a másodperben" arra gondoltam:) Mielőtt még kedves anyuka "ha az vagy" ezt is megtalálod másolni,beilleszteni, kommentálni:) Köszöntem :)
2015. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen kár "vitatkozni", mindenki másképp érzi. Többek között én is azért választottam orvost és szülésznőt, hogy ne mindig más vizsgálgasson és azok legyenek a szülésnél, akiket "ismerek", de a vajúdás utolsó óráiban és végül a császárnál nem a létszám, csak az érdekelt, hogy legyünk túl rajta épen és egészségesen.
2015. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

elolvastam a 19-es és a 20-as hozzászolot.


engem abban a pillanatban nem érdekelt, ki lát és mit. viszont, ahogy megszuletett, rám tették és eltelt mondjuk 20 perc, a férjemtol kértem egy kis tukrot, hogy megnézzem mennyire folyt le a szemfestékem :DD

a babát nem vitték sehova, se furdetni, se vizsgálni. onnantol kezdve végig velem volt, 1 percre sem vitték el. minden vizsgálatot, vérvételt a szobában végeztek, furdetni, meg az anyukák furdették a babákat.

másnap reggel, kioltozve, sminkelve vártam a férjemet és a családját...

2015. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egyébként mikor szültem, az újszülött osztályon többnyire az volt jellemző, hogy már mindenki ápolt hajjal, rendezett öltözetben töltötte az idejét. Az egyik szobatársamnak én adtam kölcsön szemöldökcsipeszt. :)

Szerintem külön lehet választani a szülést és az azt követő kórházi napokat.

2015. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

20-as vagyok, és egy szóval nem mondtam, hogy utána már az osztályon nem voltam normálisan felöltözve, meg nem ápoltam a hajamat. Csak a szülés után nem ez foglalkoztatott először. Tőlünk elvitték a babát arra a 2 órára amíg megfigyeltek, szóval én nem kistükörért, hanem azért küldtem a férjemet, hogy érdeklődjön lent a csecsemőosztályon, hogy minden oké-e, és csináljon róla képeket, mert 2 percre láttam amíg rámtették.

Amúgy ez alatt összevarrtak, és ami idő még maradt az alatt meg a családot, rokonokat, barátokat értesítettem, tényleg nem jutott eszembe a hajam :), igaz nem is látott senki a dokin kívül, még a férjemet is kiküldték, a szülés pillanataihoz képest pedig kifejezetten jól nézhettem akkor már ki, úgyhogy ő nem számított. :D

2015. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nálunk baromi sokan voltak :D nem hitték el mikor szóltam,hogy byomnom kell,mert a ctg szerint nem voltak elég erős fájások addig. Mire a párom berángatott egy szülésznőt,már kinn volt a feje félig. Akkora tömeg lett hirtelen,hogy ihaj,mert semmi nem volt előkészítve. A végén 1szülésznő,2tanuló,2doki,egy gyerekorvos volt a lábamközt :D
2015. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!