Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után a hat hetes...

Császár után a hat hetes kontrollt követően kell még menni a nőgyógyászhoz újabb kontrollra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent renben talál, akkor nem kell. Nekem legalábbis nem kellett.
2010. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta akkor menjek vissza egy vizsgálatra, ha majd visszajön a mensim, vagy ha már nem szoptatok (amelyik előbb bekövetkezik).
2010. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindent rendben talált a 6 hetesen. Én írattam fogamzásgátlót, olyat amit szoptatás mellett szedhetek. Így legközelebb akkor kell mennem, ha már nem szoptatok, hogy másik gyógyszert írjon fel, illetve akkor már megcsinálja a rákszűrést is.
2010. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes után elmentem, mikor 7 hónapos volt a babám, és újra akkor fogok menni, ha 1 éves lesz.

Egyébként azt gondolom, ha a 6 hetesen csinált rákszűrést, akkor egy év után kell ismételten megjeleni, ha minden rendben van.

2010. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták fél éves és egy éves kontroll van!Én is megvártam a szoptatás végét(8 hónap)utána mentem meg sem jegyezte a doki miért nem voltam,de ez szintén orvos és korházfüggő szerintem!
2010. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 6 hetes után 3 hónap múlva kellett mennem, akkor megcsinálták a rákszűrést (múlthéten). Akkor járt le az 1 év, hogy az előzőt csinálták. Jövőhéten megyek az eredményért. Nem mondta, hogy mikor menjek legközelebb, gyógyszert nem írattam, nem is akarok később sem.

Császár miatt nem kellett menni újabb kontrollra, mert már akkor is szép volt a heg, most megnézte megint, már alig látszik. :D

2010. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!