Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után akkor kell menni...

Császár után akkor kell menni kontrollra a nőgyógyászhoz, amikor már nincs vérzés?

Figyelt kérdés
Vérzésem igazából nincsen, csak valami folyás...Mikor menjek? Amikor kontrollra vagyok írva, vagy csak ha már nem jön semmi?
2011. máj. 24. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után hat héttel kellett mennem, ha jól emlékszem.
2011. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aMIKOR KONTROLLA VAGY ÍRVA.(6HÉT)a FOLYÁST HA MÉG AKKOR TART MOND EL.
2011. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hét
2011. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy császár, vagy sima szülés, akkor is 6 hét. Ha akkor még vérzel, azt mond el, mert általában 3-4 hét a normális.
2011. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

érdemben nem tudok hozzászólni, csak érdeklődöm, hogy császárral, (ha már az első is császáros) hány gyereket lehet szülni?

Úgy hallottam max. kettőt. Tényleg így van?


Kaptok valami gyógyszert, vagy vitamint, ami segít helyreállítani a kötőszöveteket? Nagyon fájdalmas? Félek tőle, de sajnos csak így szülhetek, inkább természetes úton hoznám világra, de nem lehet.


GOndolom minél fiatalabb az ember annál jobb a regenerálódó képessége és annál hamarabb begyógyul a seb, ugye? Köszönet...

2011. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szülés után ha jól emlékszem kaptam valamilyen cseppeket, hogy visszaálljon a méhem, és hát elég sokáig fájt utána, kb három hétig a párom segített fel esténként, hogy meg tudjam szoptatni a picit, nem néztem vígjátékokat, mert fájt a nevetés, a tüsszentéstől meg egyenesen féltem. Azt viszont nem tudom, hogy császárral hány gyermeket lehet szülni. 26/N
2011. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


én 25 vagyok és nem mondom, hogy kellemes volt a császár, de örülök, hogy így alakult. Mi rendes szülésre készültünk és borzasztóan féltem tőle, aztán nem indult be és császár lett.

Fájt, de másnap már sétáltam, mert sétálni kell... a fekvő helyzetből felkelés a legnehezebb, de jó technikával az sem olyan vészes. Én nagyon jól viseltem, néha most is fáj (lassan 5 hete volt) de kb 1 hét után mindent meg tudtam már csinálni.

Valami cseppeket kaptam, de csak a műtét napján az infúzóba.

2011. máj. 25. 12:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom, hogy hány gyerek lehet, de az, hogy az első császár, az nem zárja ki, hogy a következő hüvelyi szülés lesz. Persze ez attól is függ, hogy miért volt császár... nekem pl. a magas vérnyomás miatt kellett gyorsan túlesni rajta és nem megvárni, amíg beindul. Valószínű, h én erre hajlamos vagyok, így szinte biztos, hogy a következő is császár lesz.
2011. máj. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!