Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ultrahangon mondta a doki...

Az ultrahangon mondta a doki hogy kb.3kg a babám (38hetes vagyok) nem kevés? Mert a 33 héten 2,30kgot mondott akkor az soknak tünt de az normális hogy azota "csak" enyit hizott? 3-6kgos pelenka nagy lessz rá, (korházba kell) vegyünk 2-4kg ost is?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben volt,remélem most sincs ez másképp.De most teljesen elbizonytalanodtam,azt hittem nagy baba lessz de most nem ugy néz ki(ami nem baj),3-6 kg ig jo pelenkát vettünk mert azt hittük böven 3kg fölött lessz(a korházba kell vinni).Igy most az nagy lessz rá???Vegyünk 2-4kg ost??
2008. aug. 29. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

a babák nem egyenletesen nőnek, valószínűleg a tied egy kicsit gyorsabban nőtt a 3. harmad kezdetén, most pedig lassult a növekedése. a 3 kg, pedig pont jó, még nőhet is, de ha most megszületne is minden rendben lenne.

pelenka témában tapasztalatom nincs, de én lehet vennék egy csomagot a kisebből is, az elején biztos el tudod használni, és legalább nem idegeskedsz fölöslegesen azon, hogy jó lesz e a pelenka vagy sem.

2008. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt mondják a "nagyok", hogy a legjobb babasúly 3000-3200 g körül van. Az ilyen súlyú babákat könnyebb szülni, és már nagyon formásak is. Teljesen normális dolog, hogy egyszer jobban, máskor kevésbé intenzíven nől a baba.

A pelenkához nem értek, mert én is az első babámat várom. Annyit tudok segíteni, hogy Libero-ból lehet kapni kis kiszerelésben 2-4 kg-ig pelust, esetleg egy csomaggal vigyél be a kórházba.

38 hetes kismama

2008. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom lehet otthon huggiest venni?? mert ha igen en abszolult azt ajanlanam mert az nagyon joo!!
2008. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is hallotam sok helyröl hogy jo a hugis(igen lehet kapni) ki is fogom probálni csak az a ba hogy a korházba kikötötték hogy liberot kell vinni.Hogymiért???De akkor vegyünk kisebbet ugye??
2008. aug. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!