Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár előtt...

Programozott császár előtt milyen előkészületek vannak? Már egy nappal előtte be kell feküdnöm.

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Barátnőmnek a szokásosak voltak. Borotválás, vérnyomásmérés, nem ehetett, és ilyesmi. Mint akármilyen másik műtét előtt, branül bekötés, stb.


Miért lesz program császár? Mi a baj?

2015. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előtte be kellett feküdnöm megcsinálták a szokásos vizsgálatokat, nst, uh stb.... lőző nap éjféltől nem ehettem ,hajnali 5kor jöttek, kaptam beöntést (borotválás én előtte megcsináltam) zuhanyzás, kaptam infúziót, felvezették a katétert, 10körül vittek a műtőbe.
2015. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem is befektettem a császár előtt.

Kaptam kórházi pizsit, hogy ne az enyém legyen véres..


El kellett mennem az altató orvoshoz, vettek vért, vizeletet néztek, nst volt.

Nekem megindult magától a kórházban, így előtte volt beöntés, borotválás nem, mert én borotválkoztam..

Kaptam katétert, amit 12 óra múlva vettek ki.

kaptam branül-t.

Kitöltöttük a műtétes papírokat, a gyerek neve..apa adatai stb.

Mire vagy kíváncsi pontosan?

2015. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem reggel kellett bemennem. Az első kb negyven perc csak papírmunka volt. Utána szülésznő bekötötte az infúziót (legalább két tasakkal le kellett menni műtét előtt), antibiotikumot kaptam, ismét egy rakás kérdés, savlekötőt itattak. Babafigyelő a hasamra, és kb másfél óra unott várakozás. (beöntés nem volt, borotválkozást elintéztem magam otthon). Kb ennyi volt azelőtt, hogy bementünk a műtőbe. Az anesztesekkel csak ott találkoztam.
2015. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első babám császára miatt lesz programozott holnap után. Csak az első sürgősségi volt.
2015. máj. 11. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hete volt császárom. Én már előtte bent voltam 2 hetet, és hirtelen döntött úgy az orvos, hogy megcsinálja a császárt 5 nappal hamarabb ahogy beszélve volt. Így nekem nem mondták hogy ne egyek. Elvittek a szülőszobára, ott nem is értem, de próbált burkot repeszteni, de nem sikerült. Kaptam infúziót, meg egy savlekötőt kellett innom ami borzasztó volt. Utána bevittek a műtőbe, ahol megkaptam az érzéstelenítőt, de nem tudom, furcsa volt, mert igazából éreztem ahogy szétfeszíti a hasam, meg húzogatja meg nyomja a babát. meg ott az ujjamra rakták az a pittyegő valamit :D
2015. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha szükséges akkor borotválnak
2015. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!