Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 10 nappal normáli...

Császár után 10 nappal normális az 5 hónapos terhesnek kinéző pocak?

Figyelt kérdés
Akkora a hasam, mint egy 5 hónapos terhesnek. Iszonyat puha a hasam, és be sem tudom húzni, pedig a hegem nem fáj. Mikor fog ez javulni? Olyan, mintha kiműtötték volna a hasizmomat is. Egyszerűen úgy érzem, nincs ott. :(
2011. jún. 16. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, amikor jobban elkezdesz mozogni akkor javulni fog, meg majd a hatodik hétre is látványosabb lesz a javulás.
2011. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A méhednek idő kell, míg összehúzódik. 10 napja még benne volt a gyerek, kb 5-6 hét, mire összehúzódik az eredeti, kb. citromnyi méretűre.
2011. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a testednek kell legalább 9 hónap, hogy tökéletesen visszanyerje a terhesség előtti formáját. Van akinek több, van akinek kevesebb. Türelem!
2011. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 nap még nem nagy idő, ne aggódj, rendeződni fog a hasad, de idő kell neki. Kb. másfél éves volt már a kisfiam, mikor azt mondhattam, hogy talán megnyugodhatok, alakul... (bár hozzáteszem, nem tornáztam a szoptatás miatt, na meg nem is volt rá sok időm/erőm). Pár hét múlva, mikor már nem annyira fáj a heg, tehetsz fel haskötőt, nekem az is visszahúzta egy kicsit a hasamat.
2011. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Császár után 10 nappal ez még teljesen normális,nekem is ilyen volt.Kb 9hónappal később lett egész jó a hasam,de nekem nem is ment vissza eredetire,akkora volt mint 3hónaposan!
2011. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 nap még nem sok, főleg császár után. nézd meg egy hónap múlva! teljesen más lesz a mostanihoz képest. de az eredeti állapothoz még több hónap is kellhet, akár egy év. ne ag
2011. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem maradsz így. főleg, ha kitartóan teszel is a dologért.
2011. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Haskötő! Segít, bababoltban vehetsz.
2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mire számítottál?10 nap, és olyan lesz mint előtte? 2 éve szültem, de a hasamon még mindig látszik, hogy szültem, pl.:a striák ott vannak. alig több mint egy hét az semmi...várj, és gyógyulgass
2011. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főleg császár után...végül is átvágták a hasizmod, regenerálódni kell. Megértelek, engem is zavarna, de beszélj a dokiddal, mikor kezdhetsz tornázni, és türelem. Biztos visszamegy, a húgomnak 2 császára volt, egy gyereket sem nézni ki belőle. Ha nem olyan alkat vagy, max rádolgozol egy kicsit. Jó babázást (nekem bármikor jöhet :)))
2011. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!