Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a menstruáció?...

Szülés után a menstruáció? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Szülés után 5 hétre megjött a mensim. Vagyis szerintem az volt, mert a gyermekágyi vérzésem szinte elmúlt, már csak barnáztam, és utánna elkeztem vérezni, de nem olyan nagyon. Ez majdnem 2 hétig tartott, egy nap szünet, és megint megjött. Holnap lesz egy hete, hogy megvan, de ez olyan rendes vérzés. Csak eddig 5-6 napnál tovább nem tartott, most meg már egy hete megvan, és nem úgy néz ki, hogy abbamaradna.

Most ez így normális? Vagy előszöt nem is menzesz volt, hanem a gyermekágyi folytatódott?

Vagy az is befolyásolja, hogy műtöttek pajzsmiriggyel, és ott a hormonszintem nem jó?


2015. máj. 18. 12:51
 1/4 Wiky93 ***** válasza:

Szerintem menzi volt, a gyermekágyi elmúlt nem tér újra vissza.

Elméletileg szülés után még elég össze vissza van :(

Nekem szül. után a 3-ik hónapba jött meg 6napig tartott, barnáztam egy párn napig (eddig még soha) 4-ik hónapva kinaradt, most az 5-ikbe megjött el is kezdtem szedni a fog.gátlót, már elmúlt a menzim jónéhány napja de még vérzek valószínű a gyógyszertől :(

2015. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj vissza, nézzen azért Rád.
2015. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, menj el dokihoz.
2015. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 hetes kontrolon, azt mondta (akkor is véreztem), hogy minden rendben van a méhemmel, és nem sokáig fog tartani, mert nemsok mi van a méhben. Ez volt 2 hete.
2015. máj. 18. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!