Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hüvelyi szülés után műtéti...

A hüvelyi szülés után műtéti tisztítást kellett végezni. A babókám ma 3 hetes, és eddig szépen csökkent mennyiségileg, és "színben" is a folyás, de ma megint konkrét vérzés volt. Ez már a menstruáció?

Figyelt kérdés
Szülés után nem tisztultam rendesen, ezért megműtöttek, utána már kevesebb volt a folyás, de az már természetes. A kérdésem az, hogy a babókám ma 3 hetes, és eddig szépen csökkent mennyiségileg, és "színben" is a folyás, de ma megint konkrét vérzés volt. Nem nagyon sok, csak nem ez volt eddig a tendencia, vagy lehetnek ilyen hullámhegy-völgy dolgok? Ez már menstruáció? Lehet az ilyen hamar? Honnan fogom tudni, ha az jön meg? Előre is köszi, akinek van hasonló tapasztalata.
2008. aug. 30. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,hogy 2 hónapig bármi előfordulhat a semmitől kezdve az erős vérzésig felváltva,de ha sokáis erősen vérzel menj dokihoz.
2008. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoptatsz akkor kicsi a valószínűsége, hogy menzesz, de nem kizárt. Ahogy előttem is írták, bármi lehet. Nekem hullámzó volt, de állandó, pedig nem műtöttek utána, de három hónapig vérzetem és ebből hat hét volt a gyermekágyi a többi pedig menzesz. Ha erősödik minden képpen menj dokihoz. mielőbbi gyógyulást és boldog babázást kívánok: 4 hós kislány anyukája
2008. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt műtétem,15 napja szültem. Folyamatosan vérzek,ill.vérezgetek azóta. Van amikor már azt hiszem vége (2napig szinte semmi..),aztán mintha kezdeném elölről. Azt mondták 6 hétig norm a vérzés. Lehet kevesebb is,aztán jöhet lökés szerűen nagyobb mennyiség. Ameddig nem barna,addig nincs gond. Szerintem ez még a szléshez tartozik,és mensi!!
2008. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!