Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon sok jót és rosszat...

Nagyon sok jót és rosszat hallok, olvasok a tatabányai kórházban dolgozó Dr. Málik Zoltánról, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy össze-vissza vándorol az ország kórházaiban és műhibákat is elkövetett?Milyen ember ő,mert sokan ajánlják is meg nem is nekem fogadjam meg orvosomnak.Vélemények?

#szülés #terhesség #orvos #Málik Zoltán
2015. máj. 24. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nála szültem és tök normális volt, pedig nem ő volt a fogadott dokim. Több ismerősöm is jár hozzá, szült nála, de eddig csak jókat hallottam róla. Igaz fura a stílusa. Én is itt olvastam róla rosszakat. Az az igazság, hogy itt Tbànyán ő az egyik legnormálisabb nődoki. Sok jó régi doki sajnos teljesen elkurvult.
2015. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 25. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a feleségemmel bánt és beszélt, közel került hozzá, hogy megtakarjam. Egy büdös bunkó. Emberileg ennyit tudok róla.

Szakmailag nem tudom, nem ő volt a fogadott orvosunk.

Bármelyik orvost nézed, fogsz róla jót és rosszat is hallani.

2015. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!