Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta nektek mennyire...

Szülés óta nektek mennyire rendszeres a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Nekem most jött meg 9 hónap után először, kíváncsi vagyok, hogy ugyanolyan hosszúságúak lesznek e a ciklusaim mint előtte. Nektek hogy volt/van?
2015. máj. 27. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

eléggé rendszertelen ciklusaim voltak, 32-40 napokra jött meg

most meg percre pontos 32-33 napra jön

2015. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 héttel jött meg rögtön rendszeres is lett. Pedig nekem szülés előtt elég össze vissza volt.
2015. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 hétre meg is jött, és innen be is állt, teljesen precízen. Előtte is nagyjából rendszeres volt, de akkor előfordult, hogy néha csúszott, késett. Szülés után viszont ilyen nem fordult elő (5 éve). Annyi, hogy tovább tart a mensim mint szülés előtt és a mennyisége is kicsit több...
2015. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szüles előtt borzalmas volt, 36-40 nap vo,t hogy kimaradt, 7napig tartott mindennel együtt.

Csàszàr utàn 2hónappal volt az első azóta nem hogy napra pontos hanem óràra 4-5napig tart ès 34naposak a ciklusaim.

2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Na kíváncsi leszek, mert ugye azt mondják szülés után megváltozik "minden". Nekem elvileg csak diéta és mozgás hatására lett állandó 30 napos ciklusom,(PCO,IR) előtte nagyon össze-vissza volt,és hosszú. Most annyira nem diétázok de mozgok, mert még szoptatok. De mindenképp biztató, hogy megjött végre. :) De jó lenne, ha tényleg "magától" lenne kicsit rendszeres. :)
2015. máj. 28. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Első szülés után 2hónappal megjött (de szülés után 7 hétig véreztem), második szülés után 7hónappal jött meg mind a kétszer azonnal napra pontos ciklusaim lettek.
2015. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!