Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruációt...

Szülés utáni első menstruációtok milyen volt? Mikor jelentkezett? Meddig tartott? Görcsöltetek? Másabb volt mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom szülés után 6 héttel, és teljsesn ugyanolyan volt, mint szülés előtt, max egy kicsit darabosabb még pár hónapig.
2015. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak ritkán szokott mensikor görcsölni a hasam, akkor is csak az első napon, és kb 4 napig van meg.

Első szülésemkor a szülés után 6 hónappal jött meg először, az első 1-2 napban eléggé fájt a hasam, és kb 8 napig volt meg, olyan volt mint szülés előtt.

Második szüléskor 1,5 hónap múlva jött meg, 4 napig tartott, egyáltalán nem fájt, olyan volt, mint szülés előtt.

2015. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel jött meg. Teljesen olyan volt mint szülés előtt. Ugyanúgy 1 hétig tartott, sosem görcsöltem mensi alatt.
2015. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wiky93 ***** válasza:
Szülés után 3hónappal, ugyanolyan volt mint előtte is :) 6napig tartott, nem görcsöltem, soha egyik menzinél se görcsöltem eddig. Nem volt másabb..
2015. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hònappal szülès után jött meg először. Mivel terhessèg előtt sohasem görcsöltem, nem is tudtam milyen az. Akkor iszonyatos görccsel jött, szinte összeestem a fájdalomtòl, olyan volt mint a vajùdáskor a mèhösszehùzòdás. Elmentem wc-re, láttam megjött. Ennyi volt. Azòta rendszeres a ciklusom (fog. gátlòt szedek), az első nap kicsit fáj a hasam, de kibìrhatò. 3-5 napig tart, ès elèg csekèly mennyisègű, terhessèg előtt viszont 5-7 napig is eltartott, ès elèg bő vèrzèsem volt.
2015. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 hónappal a szülés után jött meg, az első 3 menstruáció nagyon erős volt, utána visszaállt a korábbi erősségre. Előtte se nagyon görcsöltem, de szülés után már semmiféle görcs nem volt.
2015. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 hónappal jött meg. Egy nappal hosszabb mint szülés előtt, viszont nem jár már görccsel.
2015. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szülés után 10 hónappal jött meg. 1 nappal tovább tartott,de mennyiségében úgy nem volt változás. A hasam most nem görcsölt egyáltalán. Előtte 2 nappal fájt a derekam. Ennyi volt.
2015. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Hétfőn volt 6 hete hogy szültem, addig volt vérzésem is ami az utolsó egy hétben barnázás volt. Szerdán olyan érzésem volt mintha megjönne. Délután meg is jött, de alig volt vérzés. Görcsöltem is nem kicsit, ami azelőtt sose volt.Szerdán meg csütörtökön nagyon kevés piros vérzés volt, ma meg csak épphogy barnázás. Ez már mensi lehet vagy ez még nem az? Nem szoptatok.
2015. máj. 22. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen ilyen volt az első, minimális barnázás. Amikor a következő megjött, az már rendes vérzés volt.


Annyiban változott a mensim, hogy szülés előtt kevesebb vérzésem volt és nagyon görcsöltem, szülés óta nem görcsölök, de nagyon vérzek.

Valamit valamiért. :)

2015. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!