Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az miért van, hogy 2 újjnyira...

Az miért van, hogy 2 újjnyira nyitva a kismama, folyamatos fájásokkal és nem tágul tovább?

Figyelt kérdés
Meddig hagyják az embert így elkínlódni? Nem indítják meg a szülést, mert még van egy hét a kiírt szülés időpontig.
2015. máj. 30. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem tágul tovább, mert még nincs itt az ideje, és éppen azért nem indítják meg a szülést, mert a babának még túl korai. A fájások meg még legfeljebb a jósló kategóriába eshetnek, úgyhogy az még közel sem "kínlódás"!


A közbeeső idöben meg nézd meg, mi a különbség az ÚJ és az UJJ szaval között.

2015. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs: időben!
2015. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatos fájásoknál nem tágul tovább, akkor császár!

De ha nem indult be a szülés, rendszertelen fájásaid vannak, akkor nem fognak indítani csak azért, mert már 2 ujjnyira nyitva vagy.

Ha rendesen beindul a szülés, lesz az több is 2- nél...

2015. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kitartást az apukának, és az anyukának is:DD
2015. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1-est meg hagyd figyelmen kivűl, mert ostobaságot beszél.
2015. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kórház és orvos függő is. Nekem úgy volt, hogy elfolyt a magzatvíz este, éjféltől voltak 3-2 perces fájások. Ekkor voltam 1 ujjnyira nyitva. Reggel 7-kor 2 ujjnyi csak, ekkor könyörültek meg rajtam, kaptam oxitocint, és 9:10-kor megszületett a fiam 37 hétre. Fogadott dokim volt. Engem eddig hagytak kínlódni, remélem, ti hamarabb túl lesztek rajta.
2015. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan rendszeresen jönnek a fájások, akkor már megindult a szülés, már nincs mit megindítani. Ha fájásgyengeség van, akkor oxitocinnal szoktak rásegíteni, ha az sem segít, akkor császároznak.

Ha csak össze vissza, nem szabályos időközönként jönnek a fájások, akkor azok csak jóslók, a szülés még nem indult be, de nem is kell vele foglalkozni, mert teljesen természetesek a szülést megelőző hetekben. Ha a babád jól van odabent, akkor nem fognak csinálni az orvosok semmit.

2015. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os, ha elfolyt a magzatvíz, akkor a babának 24órán belül meg kell születnie, akkor nincs kecmec, nem fogják hagyni napokig, hátha rendszereződnek a fájások. A kérdező esetében nincs szó magzatvízelfolyásról, nincs fertőzésveszély a babára.
2015. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!