Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismama vagyok....

39 hetes kismama vagyok. Tegnap este "elfolyt" a nyákdugóm (több óra alatt), utána folyamatos, menzesz-szerű fájások, néha nyilalló, kellemetlen érzés az alhasban, és hasmenés! Lehet, ma bentfognak?

Figyelt kérdés
Méregettem az időközöket, de nem volt jelentősége, össze-vissza éreztem. Kb.2 órát aludtam. Most éppen semmi. Mi lesz a folytatás? Ma megyek ctg-re, már napok óta motyó a kocsiban, lehet bentfognak, ugye?
2009. jún. 2. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem ebből baba lesz :)

könnyű szülést és jó babázást kívánok!

2009. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a válaszod,remélem,igazad lesz,már nagyon szeretnénk találkozni a kisbabánkkal:))

2009. jún. 2. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:
hát, a nyákdugó elfolyhat szülés elött 2 nappal, és 2 órával is. de már mindenképpen a közeledtét jelzi! viszont, ha első baba, s még a vajúdás kezdeti szakaszában vagy, akkor még hazaküldhetnek.
2009. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hazaküldtek,de lehet,este visszamegyünk:))Most beerősödtek az alhasi görcseim,olyan 10 mp-esek szabálytalan időközönként,folyamatosan. Még fent van a baba,de már sokat rövidült a méhnyakam.De ezek még csak jóslóak lehetnek:))
2009. jún. 2. 18:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem delutan 2 fele ment el a nyakdugo es ejjel fel 4-kor vilagra jott a tunderkem.Nekem is ilyen tunetek voltak mint neked.Este bementem a korhazba gyenge fajasokkal,megvizsgaltak azt mondtak,hogy reggel 8 elott nem lesz baba es megis ejjel megszuletett.Konnyu szulest es boldog babazast.Lehet mar reggel a karjaidban tartod az eleted ertelmet.
2009. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi,hogy válaszoltál!! még mindig csak jóslóim vannak,de folyamatosan,egyre sűrűbben.Szerintem is izgalmas éjszaka elé nézünk:))bár úgy lenne,ahogy írtad...
2009. jún. 2. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:
En a harmadik valaszolo vagyok.Arra vagyok kivancsi hogy meg szuletett-e a baba???Irj ha van valami.Nagyon szoritok nektek.
2009. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jelentem,megszületett a kicsi lányunk,jún.3-án szerdán reggel,szombaton délután értünk haza.Nagy a boldogság!!

akit érdekel a téma,szívesen válaszolok,de most fáradt vagyok:)))

2009. jún. 9. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 17.40-es vagyok.Szivbol gratulalok nektek.Mondtam en hogy hamarosan karjaidba tarthatod életed ertelmet.Nöjjetek nagyot,sok egeszseget kivanok nektek es a babanak.
2009. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen,nagyon aranyos Vagy! Mi is a legjobbat kívánjuk Nektek!!!!
2009. jún. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!