Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van ehhez valami joga?

Van ehhez valami joga?

Figyelt kérdés

Párom anyja a szülésnél bent akar lenni, de sem a páromnak, sem nekem nem tetszik ez az ötlet.

Nem is értem, honnan jött ez a hülyesége.

Mindkettőnk szerint a gyerek apja legyen bent, nem, majd a nagyszülő, aki egyébként is ott tesz keresztbe nekünk, ahol tud...


2015. máj. 30. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis.

Te szülsz, te döntöd el, kit szeretnél magad mellett tudni.

2015. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi a világon.
2015. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Joga annyi van, amennyit te adsz neki. Magyarországon egy nagykoru lehet szülő nő mellett.
2015. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Had akarjon. Az en anyosom fejre is allhatna akkor se jonne be. Olyan inztim helyzetben a kutya se akarja oda. Es nem vagyon rosszban, de ne mar... Anyos szulesnel.


Megmondod neki, hogy csak egy ember lehetbbent es az termeszetesen a parod lesz. Amugy meg csak akkor szolnek neki, mikor mar kint van a baba.

2015. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nem csak az én anyósom ilyen elvetemült :D

Nem nincs joga, az lesz bent, akit te akarsz. A mamának már most határozottan meg kell mondani, hogy nem.

2015. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

ugye csak költői a kérdés?

Ha ezt nem tudjátok simán lerendezni vele, akkor mit fog majd művelni az unokájával?

2015. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Mindenki értelmesen tudott válaszolni a kérdésre, értelmezték a szöveget.

Te ellenben, ahogy látom nem válaszoltál, provokálni pedig ne ide járj, van még ezen az oldalon elég kérdés.

2015. máj. 31. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, kedves kérdező! Én nem provokálok. A kérdés volt provokatív!

Ugye, te sem gondolod komolyan, hogy van joga bent lenni a szülésednél annak, akit te nem akarsz ott látni?!

Vagy tényleg azt hiszed, bemehet?

Na, akkor ki provokál?

2015. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én normálisan kérdeztem meg. Ez az oldal azért van, ha valaki nem tud valamit, megkérdezi.

Így is tettem.

2015. jún. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!