Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használt valaki szülés után...

Használt valaki szülés után Tenafix rögzítőnadrágot?

Figyelt kérdés

Méretválasztásban segítenétek?


Van ugyan mérettáblázat, de elég messze van a méreteknél az alsó és felső határ, nem tudom, melyiket nézzem inkább, hogy ne essen le, tartsa a betétet, de ne is szorítson...


Itt a táblázat:

[link]


Jelenleg 100-as a csípőm (kérdés, hogy mennyit fog még nőni...jelenleg: 27.hét).

M vagy L?

Ti hányadik héten szereztétek be?


És tena betétből melyiket vettétek?


2015. jún. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én felnőtt pelenkanadrágot hordtam, nagyon-nagyon kényelmes volt. Én akkor az utolsó héten vásároltam meg, akkora méretben, ami akkor a csípőm volt, és inkább az alsó mérethatárhoz közelítettem, abból kiindulva, hogy szülés után a babóca már nem ad hozzá a körfogathoz :) Nem bántam meg, következő szülésnél sem fogok betéttel szórakozni, végtelenül kényelmes volt így.
2015. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelen, nekem is pont 100 a csípőm alapból, L-eset vettem, bevált, tartott is, nem is szorított, nagyon rugalmas, gondolom ezért is tág a mérethatár, szóval tényleg átéri a mérettartományt. 4-et vettem, de így kellett mosnom, a gyógyszerész lebeszélt a 6 db-ról, ha újrakezdeném vennék 6-ot, mert kényelmesebb, de 4-el is elvoltam azért :-)
2015. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz a 36. hét környékén megvenni, az akkori méret alapján.
2015. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 2. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így is, úgy is jó lesz az L-es méret. Nagyon rugalmas, és kényelmes, nekem szülés után nagyon jól jött. Anno 2-t vettem, ma már simán vennék belőle 6-8 db-ot, mert én a szülés után 5 hétig erősen véreztem a gátseb miatt, és kényelmesebb volt a Tenafix, mint bármilyen pamut bugyi. Eldobható bugyit ugyan megvettem, de nem használtam. Felesleges is. Én a 34 héten megvettem.
2015. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!