Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez így elég lesz szülés utánra?

Ez így elég lesz szülés utánra?

Figyelt kérdés
Második terhességem de tanácstalan vagyok. Az elsőnél (6éve) kimondottan szülés utáni betétet vettem de olyat már nem találok sehol. Ma a dm-ben vettem egy csomag Jessa inkontinencia betétet a maxit ami jó nagy(8db -os) :D Meg egy csomag éjszakai betétet (10db-os). Szerintetek ez így elég vagy vegyek még valamelyikből egy csomaggal?

2015. jún. 1. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18db, kb. 4 óránként illik cserélni, szerintem ez egy kicsit kevés. De persze én is csak a saját testemből és vérzésemből tudok kiindulni, nekme másfél hétig kellett, min. 10 nap volt, 4 óránként cseréltem.
2015. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vehetsz még 2 csomaggal is.
2015. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen igazad lehet. Így bele gondolva tényleg kevéske. Már nem emlékszem hogy mennyit használtam az elsőnél! :) Akkor veszek még! :)
2015. jún. 1. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez vérzéstől függ. Kétszer szültem, sosem véreztem sokat és sokáig. Pár Tena az első két-három napra nekem elég volt, aztán always. Nekem lehet elég lenne, de neked nem biztos.
2015. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szültem, nekem elég volt a dupla csomagos (16 db-os) Always éjszakai betét.
2015. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wiky93 ***** válasza:
Szerintem is vegyél még :) én ha jól emlékszem vittem vagy 4csomaggal.. Legalább Óránként kellett cserélni..
2015. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :) Akkor veszek még egy csomag Jessa-t meg éjszakait! :)
2015. jún. 1. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:
A brendonban lehet venni szules utani betetet, hosszu is es vastag is. En mindket terhessegemnel pont egy csomagot hasznaltam el, miutan attertem a normal betetre, m mar nem vereztem annyira. Most a 3.-nal szinten ezt vettem, mert nagyon bevalt. Ha szeretned,holnap megnezem a nevet
2015. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj de szupi! :) Köszönöm szépen aranyos vagy! :)
2015. jún. 3. 07:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs, elfelejtettem megirni a nevet:)

Chicco mammy underwear(lila viragok vannak rajta, feher alapon)

30 darabos

Brendonban vettem

Nekem nagyon bevalt

Utolso vagyok

2015. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!