Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a császármetszés után?

Milyen a császármetszés után?

Figyelt kérdés
Tudom, profán a kérdés, de egyelőre nem tudom elképzelni, hogyan kivitelezhető, hogy órákon át nem lehet felkelni, katéter van benn és közben erőteljesen vérzik az ember lánya. Ki segít ilyenkor, mire kell készülni?
2007. nov. 3. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 10 éve volt császárom és semmi orvosválasztás meg ilyesmi...

És mégis nagyon kedves és segitőkészek voltak a növérek. Mindenképp olyan korházat kell választani(ha van rá lehetőség..) amelyikben van lehetőség arra hogy ha fáradt vagy akkor elvigyék a babát egy kicsit. egyébként mindenben segitenek még a betétedet is kicserélik ha kell csak ne!! szégyelj soha szolni és nézd meg hol fogsz szülni. Sok sikert! ja készülni sok sok (jo teherbirású:))betéttel és kényelmes bugyival.

2007. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha arra az idöre gondolsz amiután kihoznak a mütöböl és az örzöben kell lenni 24órán át fekve akkor az nálam ugy volt hogy :se betét se semmi hanem csak egy lepedöféleséget raktak alám és ugy feküdtem egészen másnapig katéterrel mindennel eggyüt .Másnap reggel jött a dokim kivették a hasamból a csövet amit ilyenkor betesznek a vágáshoz.Uttánna jöt a növérke vette ki a katétert és mozsdatott le alulról és csak ezek után kelhettem fel.Ekkor jött még álva egykis pancsi féle ott az ágy mellet a csapnál és utánna mehettem az örzöböl a simaszobába át.A babát ez idö alatt hozták szopizni ésutánna vitték mert azért energia az elsö napon nem igazán volt még.De amikor szóltam hogy hozzák a babám akkor szó nélkül hozták is:)
2007. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 és fél éve szültem császárral, nekem 12 órát kellett feküdnöm és tényleg lepedöt tesznek ilyenkor .
2007. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!