Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy a p. ncim szülés után nagyon megváltozik, tinektek is sokat változott, és milyen módon?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

akinek nem változott, ki tudja előtte milyen volt.


én nem értem, ha maga a nyílás szétreped, miért nem varrják azt is össze. mert nem, nem fog magától összeforrni.

2015. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Repedtem és szakadtam, de vágtak is, hogy jól érezzem magam. Így a 3. után már totál kétségbesés van, de intim torna sokat segít. Már nem olyan "bulldogkutyás" a dolog.....engem is zavart, nyomasztott, de még reménykedem hogy helyreáll.
2015. jún. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

4 éves majdnem a gyerek, de eskü az enyém vàltozott. Pàromnak lényegesen nem nyújt kisebb élményt, de hogy nàlam eredményt érjünk el (if you know...) hàt többet kell dolgozni. És igen, azért mert tàgabb lett. Picit. Ha van javaslata valakinek, mit csinàljak vele, légyszi ìrjon màr. Nem barlang lett, csak nem "tinip.nci". Vagy arra màr ne vàgyjak? :)


Gyors és könnyű szülés utàn, pici gàtmetszéssel.

2015. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezen parázol? Tedd helyre az értékrendjeid.. ja és meg fog változni igen! Nem lesz szülés után babapunid.. persze még mindig mehetsz császárra hogy szép maradjál ott de az rajtad kívül senkit se érdekel.. még az urad se hidd el csak legyen neki mibe dugni.
2020. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!