Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megváltozik a szex szülés...

Megváltozik a szex szülés után? Úgy értem, hogy a női test elég sok megpróbáltatáson megy keresztül a terhesség alatt, főleg a sima szülésnél. Más érzés lesz? Vagy marad minden ahogy azelőtt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz már ugyanolyan... De jobb még lehet!

Nálam mindhárom gyerek után kb 8-9 hónap kellett, míg teljesen elmúlt mindenféle pszichés és testi nyavalyám (és nem úgy kellett időt se "lopni" a dologhoz!!!)

Türelem és kitartás:-)))

2011. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vannak esetleg olyanok akiknek rosszabb lett vagy elment tőle a kedve, stb. Nagyon félek tőle hogy már kicsit sem lesz jó. :(
2011. máj. 20. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Így van, türelem és kitartás kell!

Nekem most 7 hónap után kezdett el rendeződni a dolog. Előtte én sem tudtam átállítani az agyamat anyából nőbe, nem beszélve a testi fájdalmakról.

Úgyhogy helyre kell rázódni, ehhez pedig az kell, hogy se te se a párod ne okoljátok egymást. Egy megértő és kedves férfi is szükséges hozzá. Viszont a türelem rózsát terem, nálam most legalábbis ez a helyzet!

2011. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Biztos van, akinek nem lett jobb, de nekem is sokkal jobb lett. 8 hónap kellett, mire teljesen helyrerázódtam (azt mondják, kb. annyi idő visszarendeződni, min amennyi ideig terhes voltál).

Azóta jobb mint volt:)

2011. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Magadat félted vagy attól félsz, hogy a párodnak nem lesz jó? Bennem ez nem merült fel, annyira örültem a fiamnak, a férjem meg engem féltett a terhesség alatt, de azért akkor is voltunk együtt és nem volt az sem rossz, csak furcsa, hogy nehezen fért hozzám :)

Mi már 3-4 héttel a szülés után "próbálkoztunk", csak kis összesimulással, a behatolást nem mertük, mert gátmetszésem is volt, bár szépen gyógyult. Aztán a 6 hetes kontroll után megvolt az "eset" és nem volt rossz nekem sem, neki sem. Más, mert az a helyzet, hogy még az együttlét alatt is a gyermekemen jár az eszem ;)

Pedig szeretem a férjem, tüzes együttléteink vannak, de mégis... Nem szokott éjjel felébredni a fiam, de talán mostanra van az, hogy jobban elengedem magam.

A testemre azt mondta a férjem, hogy nem változott (a szülés miatt), sőt azt mondja, még szűkebb lettem.

A mellem változott, nem feszes már, mert nagyon sok tejem volt, most apad el éppen.

Más, más, már az együttlét, de nem rosszabb, csak más. :)

Ne aggódj! :)

Könnyű szülést kívánok!

2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanolyan, mint azelőtt. A terhesség alatt a vége felé már csak óvatosan lehetett, mert nyílt a méhszájam. Így alig vártuk szülés után, hogy újra csinálhassuk. Általában az első 1-2 percben érzékeny kicsit a gát sebem, de máshol semmi gond nincs. Szóval ugyanolyan jó. Leszámítva, hogy közben néha hallucinálok, hogy sír a baba, pedig nem is. :)
2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten változik, mert ott lesz egy kisember aki a legrosszabbkor sír fel :-)

De én is úgy voltam mint az előttem szóló hogy sokáig nem tudtam teljesen ráhangolódni a dologra, a gyereken járt az eszem. Pedig akartam hogy jó legyen de valahogy nem tudtam kikapcsolni. Pár hónap kellett!

Mi szülés után 9 héttel voltunk együtt, idő kellett amíg feldolgoztam a szülést, és elég sok varratom is volt. Meg sokáig vajjudtam. Pedig nem fájtak szülés után sem de valahogy nem álltam készen előbb az együttlétre.

A síkosító nagyon jó találmány sok hasznát vettük.

A lényeg minden megoldható csak akarni kell!

2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

A fiam után ha nem is minden, a fizika rész teljesen rendben volt, baromira kimerült voltam. Össze is hoztuk a lányunkat.

4hónapos a lányom, a tükör és a zuhany közbeni "tapi" szerint minden rendben újra. Viszont sehogy se jön elő belőlem a Nő. Szóval nálunk megváltozott a szexuális élet. Pontosabban megszűnt, szünetel. És mivel nem csak egy darab hús vagyok, semmitől nem indulok be...

2011. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én császárral hoztam világra a babámat. Odalent szó szerint ugyanolyan maradtam. :) Testileg meg nagyon jót tett nekem a gyerekvállalás, mert fogytam 8 kg-ot az eredeti súlyomhoz képest. Férjem imádja, hogy a kevesebb kilóval "fürgébb" lettem az ágyban. Jobban tudok mozogni. :)Nekem is isteni, mint mindig+még nagyobb önbizalmam lett, így mégjobban élvezem az együttléteket. :)
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ettől anno én is tartottam. 11hónapja szültem. és mikor én is olvastam hasonló kérdést megnyugodtam, h úú még jobb is lehet :) de hát sajna nem :( anno minden nap volt, több órán keresztül, egész éjjel... imádtuk egymást szó szerint!!!!

de manapság :( már kb 2és fél 3 hete semmi nem volt (meg is volt közben), de pl a gyerek tuti akkor sír fel, és akár 2-3 alkalommal is, így mindig abba kell hagyni :( ha már sikerül összehozni az jó, csak a kezdet nehéz, ráhangolódni, nekikezdeni, mert én sem igazán vagyok kívánós :((( és ez férjemre is kezd ráragadni :(((( pedig úgy szeretnék "nyuszi" lenni :P hiányzik!!!! csak hát férjem is melózik egész nap 1re ér haza, akkor én már alszok. ha felkelt akkor tuti nem jön össze, talán 2x a 11hónap alatt. ha meg itthon van akkor mással foglalkozunk, mert van dolog.... így az az utolsó helyre szorul, és nem marad rá idő, kedv, hangulat :((((((

2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!